Дитинство без гаджета Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.01.2016 18:57 · Розділ: Нові технології

Користуючись планшетом чи смартфоном не всі дорослі люди здатні себе контролювати. Що тоді казати про дитину? Не дивно, що іноді вона може розібратися, куди натиснути і як гортати сторінки набагато скоріше, ніж дорослий. Обійтися без сучасного гаджета практично неможливо, тому діти звикають до цієї техніки ще з дитинства.


Для того, щоб користуватися всіма благами технологічного прогресу можна купити планшет Леново в смарт шоп. Варто пам'ятати, що гаджети можуть негативно впливати на дітей. Нещодавно Kaiser Foundation провів цікаве дослідження і назвав декілька причин, чому потрібно навчати дитину користуватися новими технологіями невеликими порціями.

Як відомо, мозок до двох років збільшується майже в три рази. В цей час батьки допомагають сформуватися йому так, щоб встановити нормальні емоційні зв'язки з оточуючими. Якщо в цей час почати привчати дитину до гаджета, постійно вмикаючи мультики, її розвиток може відбуватися зовсім по-іншому.

Професор психіатрії при Каліфорнійському університеті розповідає, що технології ваблять людей новими можливостями. Там немає жодних обмежень, тому важко відмовитися від задоволення своїх бажань. За його словами, дитина може натиснути кнопку і отримати те, що хоче. Вона звикає до планшета чи смартфона дуже швидко.

Залежність від будь-чого робить людину роздратованою, коли в неї забирають улюблену іграшку. Тому психологи не рекомендують давати дитині планшет, щоб заспокоїти та відволікти її. Це принесе лиш тимчасове полегшення і разом з ним нову порцію звикання.

Вчені встановили, що нервова система відпочиває з 21 до 1 години. Але підлітки часто не зважають на це і грають в комп'ютерні ігри замість того, щоб відпочивати. Це відволікає дитину від навчання, робить її розсіяною.

Звичайно, технології роблять процес навчання простішим. Але коли дитина має необмежений доступ до спілкування в мережі, то вона починає забувати про реальні зустрічі. Крім того, коли людина постійно користується гаджетом, як правило, вона сидить або лежить. А для молодого та неукріпленого організму потрібний постійний рух та фізичні навантаження. Вчені з'ясували, що діти, яким забороняють користуватися Інтернетом в своїй спальні, страждають ожирінням рідше, ніж ті, хто постійно в мережі.
Великий потік інформації може негативно вплинути на ще несформовану психіку дитини. Якщо ж ви вирішили дати своїй дитині доступ до гаджета, то займіть її чимось корисним та цікавим.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/detstvo-bez-gadzhetov-9-prichin-zabrat-u-rebenka-planshet-i-sma

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.