Кидки смартфонів - національний вид спорту в Фінляндії Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.01.2016 17:06 · Розділ: Життя

Сьогодні нам доступні будь-які розваги та види спорту. Деякі з них ми ще й досі вважаємо незвичайними. Наприклад, айкідо, дзюдо чи карате.


Але варто лише переступити поріг будь-якого торгівельно-розважального центру, і вам запропонують розваги на будь-який смак. Неабиякою популярністю користується пейнтбол на bnbpaintball.com.

Сьогодні ми поговоримо про досить незвичайну розвагу, яка стала національним видом спорту в Фінляндії. Мова піде про кидки смартфонів. Це нагадує гру в пейнтбол, але має дещо інший формат.

У змаганнях беруть участь люди будь-якого віку, в тому числі і діти. Завдання кожного учасника – кинути свій смартфон якнайдалі. Цю гру започаткували жителі невеличкого містечка Савонліна, яке розташоване на південному сході країни. Вперше вона була проведена в 2000 році. Цікаво, що тут знаходиться завод, який охоче співпрацює з організаторами гри та переробляє небезпечні для довкілля частини пристроїв. Тут можна придбати новий смартфон. Переможці отримують цінні призи, в тому числі, нові телефони. Учасникам змагання пропонується десять доступних моделей, з яких можна вибрати будь-яку на свій розсуд. В момент кидка заборонено переступати білу лінію. За це порушення учасника можуть дискваліфікувати. Пристрій повинен впасти в межах певної зони. Судді на власний розсуд вирішують, чи приймати цей кидок. Учасники не мають права оспорювати рішення суддів.

Підготовка до гри досить серйозна. Наприклад, всі учасники в обов'язковому порядку проходять тест на допінг. Крім цього, до змагань не допускають учасників, поведінка яких є неадекватною та може нашкодити іншим людям. Декілька років тому був встановлений рекорд по кидкам. Тоді учасник кинув телефон на відстань 97 метрів. Чи готові ви взяти участь в такому незвичайному змаганні?

Джерело: http://cikavosti.com/kidki-mobilnih-telefoniv-ye-nacionalnim-vidom-sporty-finliandiyi/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.