Сучасні методики вивчення англійської мови Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.01.2016 12:13 · Розділ: Освіта

Кожна людина, яка намагається знайти собі місце в житті, приходить до простої істини: для того, щоб жити повним життям, необхідно бути вільним. Бути вільним - це мати можливість вільно пересуватись по світу, мати змогу заробляти гроші і при цьому отримувати задоволення.


Особливо потреба в свободі виникає в громадян пострадянських країн, які тільки тепер мають можливість подорожувати та знаходити своє місце не тільки в своїй країні, але й по всій планеті.

Звичайно, для того щоб плавати по світу, як риба в морі, потрібно бути мобільним і вміти вільно спілкуватись в будь-якій країні. Знання іноземних мов стали не додатковим знанням, яке може пригодитись колись в житті, а справжньою життєвою необхідністю. І насправді, для тих, хто знає мову - двері в світ відкриваються більш привітливо.

Як вивчити іноземну мову, коли навчальний вік давно минув, і людина повністю зав'язла в щоденній рутині ? Є традиційні методики вивчення мови, які потребують багато часу і відвідування курсів чи додаткових занять з викладачем. Є ж можливість і швидкого вивчення англійської, не виходячи з дому. Це особливо важливо для молодих матусь, які мусять займатись вихованням власної дитини протягом 3-х років. Чому б цей час не потратити ефективно?

Вивчення англійської за допомогою комп'ютера - це самий простий спосіб. Англійська мова онлайн пропонується різними сайтами, серед яких варто виділити і http://voxmate.ru.

Перед початком навчанням, подумайте, як вам вчитись легше: використовуючи зорову пам'ять, чи сприймаючи на слух, конспектуючи чи у вільному спілкуванні. Звичайно, для того щоб відточити мову, необхідно контактувати із носієм, які також часто пропонують свої послуги через скайп. Це навчання не з дешевих, але ефективне та швидке. Можливі більш дешеві варіанти - це створення робочих груп по 3-5 людей, які готуються до спілкування на певну тему щодня і створюють тематичні вечори.

Створено багато методик, які підкріплені численними навчальними матеріалами, аудіосупроводом та відеоматеріалами, можливо, вам і їх варто спробувати.

Ще більш простим способом ненав'язливого вивчення мови є щоденний перегляд англомовних фільмів з субтитрами. Таке вивчення дозволяє добре розуміти діалогічне мовлення, однак потребуватиме практики в спілкуванні.

Відкрийте себе до навчання, це зробити ніколи не пізно, і можливо, вже через рік ви зможете змінити своє життя на краще.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.