Вплив сироваткового і соєвого протеїну на організм Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.01.2016 20:51 · Розділ: Краса і здоров'я

На думку експертів протеїни є невід'ємною частиною будь-якого спортсмена. У зв'язку з тим, що спортивне харчування зараз дуже популярне, то це не могло не зацікавити команду дослідників. Ними проводилося спеціальне дослідження, яке називається «Результати від споживання сироваткового і соєвого протеїну у представників чоловічої статі».


Відомий журнал одного американського коледжу, який спеціалізується з харчування, опублікував результати даного дослідження. Ця робота стала підтвердженням результатів, які були визначені в результаті попереднього наукового дослідження. Експеримент був також присвячений темі спортивного харчування. Фахівці визначали рівень тестостерону в крові спортсмена, який займається з обтяженнями.

Людину, яка очолила процес даного експерименту, звуть Вільям. За його словами, інформація щодо тих спортсменів, які використовують протеїн і при цьому тренуються, є унікальною. У ході дослідження прийняло участь десять представників сильної статі, які проводили тренування з додатковим обтяженням. Вік всіх чоловіків склав від 20 років і більше. Спортсменів розділили на 3 групи:

- одна група брала харчову добавку сироваткового типу (ізолят);
- друга соєвий протеїн (ізолят);
- третя була контрольованою групою плацебо.

Експеримент провели з Creatine Micronized Powder отзывы досить хороші.

Інші харчові добавки спортсменам не виділялися. Люди, які не їдять м'ясо або ті, хто веде високобілкову дієту, були виключені з експерименту. Впродовж двох тижнів всі учасники дослідження приймали по 20 грам протеїну. Кожен день вранці чоловіки робили серії присідань з додатковим обтяженням. Всього вони виконували шість підходів по десять повторень. Навантаження становили вісім відсотків від їх максимальних можливостей. Результат експерименту досить чітко показав фахівцям, що після прийому соєвого протеїну, у спортсменів знизився рівень тестостерону на кілька пунктів.

Представники чоловічої статі, які брали сироватковий протеїн, мали проблеми з вивільненням гормону кортизол. У зв'язку з цим можна зробити висновок, що вживання спортивного харчування може вплинути на прогрес тренувань з додатковим обтяженням. Це залежить від виду протеїну, який приймає спортсмен. Так показали результати даного дослідження.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.