Коли ваша дитина вчиться за кордоном Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.01.2016 20:06 · Розділ: Освіта

Буває так, що батьки прагнуть до того, щоб їх дитина отримала пристойну освіту за кордоном, а потім дуже болісно переживають, коли він залишає рідний дім, їдучи в іншу країну. Що робити в таких випадках, і як не нашкодити дитині своєю надмірною турботою?

У більшості випадків, батьки відправляють дитину в престижну американську чи європейську школу, коли йому ще не виповнилося і 15 років. Звичайно ж, вони керуються тільки благими намірами, а саме, хочуть дати йому якісну освіту, хорошу роботу з пристойним заробітком, а головне - зробити його самостійним і пристосованим до життя людиною.

Але в той момент, коли дитина збирає валізу і виходить з дому, батьків опановує почуття безпорадності і порожнечі. А з ним, як відомо, не так-то легко впоратися. У голові відразу проноситься мільйон думок: чи зможе дитина пристосуватися до нових умов? Хто йому допоможе, якщо що-небудь трапитися в незнайомій країні? Хто буде про нього піклуватися? Часто у батьків втрачається сенс життя, валитися їх звичний світ, з'являються сумніви в правильності прийнятого рішення. Особливо це відчувається в тих сім'ях, де життя було побудована навколо дитини.

У першу чергу, психологи рекомендують набратися терпіння і прийняти той факт, що не можна так швидко звикнути до нових умов. Дуже важливо допомогти дитині в організації поїздки.

Звичайно, на перших порах буде непросто. Йому знадобиться постійна підтримка батьків. Сьогодні найбільш популярним є спілкування по скайпу, тому можна щодня спілкуватися, обговорювати і вирішувати виниклі проблеми. Головне, не впадати в крайності, а саме, не показувати, що ви не сприймаєте всерйоз проблеми дитини або, навпаки, на першу його бажанням забирати його додому. Завжди можна допомогти з навчанням, так легко це робити, коли є навчальні сайти типу http://na5ku.com.ua/diplom-work/ з готовими рефератами і творчими роботами для студентів.

На сайті na5ku.com.ua можна замовити дипломну роботу в Києві. На кожну роботу надається гарантія якості та можливість супроводу до захисту.

Необхідно виявляти інтерес до того, з ким він спілкується, що вивчає, які у нього вчителя і так далі. Якщо дитина відчує байдужість з боку батьків, то у нього пропаде інтерес не тільки до навчання, а й до нормального життя.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.