Як вибрати кухонні ваги? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.01.2016 14:34 · Розділ: Авто-мото

Кухонні ваги – це незамінна річ, без якої не може обійтися жодна господиня. Особливо вони потрібні під час приготування складних страв, де треба точно визначити вагу кожного з інгредієнтів. Існує безліч параметрів, за якими необхідно вибирати цього незамінного помічника.


Які ваги кращі? Производитель весов в Украине Axis пропонує надійні та якісні ваги для професійного та побутового використання, які нічим не поступаються закордонним аналогам. В цій статті ви дізнаєтесь, як правильно вибрати кухонні ваги.

Перш за все необхідно знати, що ваги для кухні бувають механічними та електронними. Сучасні господині віддають перевагу електронним вагам, вважаючи, що вони більш точні. Вони схожі на справжні гаджети, адже мають безліч додаткових опцій. Говорити про те, яким вагам слід надати перевагу можна безкінечно, адже і механічні і електронні пристрої мають свої плюси і мінуси. Господині вибирають кухонні ваги, враховуючи свої потреби та сімейний бюджет.

При виборі цього незамінного кухонного помічника слід звернути свою увагу на те, чи має він чашу. Знімна чаша дуже зручна, тому що її можна помити, якщо вона забрудниться. В залежності від моделі чаші мають різний об'єм – від 1 до 3 літрів. Електронний варіант має спеціальну функцію обнуління тари, тому для зважування сипучих продуктів можна скористатися будь-якою тарілкою.

Більшість виробників використовують надточні ваги, які відміряють продукт з точністю до 1 грама. Зазвичай ці моделі випускаються в формі ложок. Ті, хто слідкує за своєю вагою, користуються електронними вагами з функцією підрахунку калорій, білків, жирів, вуглеводів.

На відміну від електронних, механічні пристрої для зважування продуктів не потрібно заряджати. Електронні ваги заряджаються від мережі або від батареї. Необхідно звернути увагу на те, з якого матеріалу зроблені кухонні ваги. Ніжки з гуми убезпечують меблі від пошкоджень та подряпин.

Поради щодо дизайну цього пристрою зайві, адже кожна господиня на свій смак обирає кухонні ваги, які впишуться в загальний інтер'єр кухні. Слід зазначити, що деякі механічні моделі мають електронний дисплей, але на відміну від електронних, вони не мають додаткових функцій, які роблять приготування страв ще зручнішими. Ці прості поради допоможуть вам зробити правильний вибір.

Джерело: http://cikavosti.com/iak-vibrati-vagi-kyhonni/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.