Найбільш затребувані професії на світовому ринку праці Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 14.01.2016 14:31 · Розділ: Життя

Кожного року ситуація на ринку праці кардинально змінюється. Ті професії, які були затребуваними десять років тому, поступово втрачають свою актуальність. Це цілком нормальна ситуація, адже в світі все змінюється. У людей з’являються нові потреби, стрімко розвивається наука та нові технології.

Пропонуємо ознайомитися з найпрестижнішими професіями та напрямками на світовому ринку праці.
1. В зв'язку з розвитком інформаційних та комп’ютерних технологій у світі високо цінуються ІТ-спеціалісти. Вони можуть не тільки захистити важливі дані від злочинців та відбити хакерські атаки, а й розробляти нове програмне забезпечення. Для того, щоб стати висококласним фахівцем люди, які планують працювати в сфері інформаційних технологій, можуть пройти навчання на
http://qastartup.com.ua/courses/qa.php, яке дозволяє здобути необхідні навички та знання в сфері програмного забезпечення. Слід відзначити, що попит на ІТ-професії постійно зростає. Експерти прогнозують, що через декілька років спеціалісти в цій сфері будуть отримувати найвищу заробітну плату в світі.

2. Медик – одна з найбільш затребуваних професій. Особливо це стосується висококласних хірургів. Саме тому, щоб стати гарним спеціалістом, необхідно навчатися не менше десяти років. Не менш затребуваною вважається і анестезіолог, від якого часто залежить життя людини. Не можна не згадати і стоматолога. Кількість стоматологічних центрів по всьому світі невпинно зростає. Ще донедавна ця професія вважалася суто чоловічою, але сьогодні в цій сфері успішно працює багато жінок.

3. Як відомо, основний вид заробітку – це торгівля. Все про купівлю та продаж знають аналітики ринку, основне завдання яких – збір та аналіз інформації, прогнозування ситуації на ринку.

4. Щоб втриматися на плаву компанії користуються послугами менеджера з реклами, який повинен розробляти грамотну маркетингову стратегію. Хороша реклама – це запорука успішної роботи будь-якої компанії.

5. Генні інженери та селекціонери здатні вирішити проблему нестачі продовольства, яка спостерігається в багатьох країнах. Наприклад, врятувати життя багатьох жителів африканських країн допомогли недавно виведені сорти кукурудзи.

Звичайно, затребуваність професій постійно змінюється. Вже в найближчому майбутньому одними з найбільш високооплачуваними можуть стати професії еколога та нано-технолога.

Джерело: http://cikavosti.com/naybilsh-visokooplachuvani-profesiyi-v-sviti/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.