Шестирічний харків'янин - чудо-дитина з унікальними здібностями Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 14.01.2016 13:28 · Розділ: Освіта

Маленький харків'янин Лев Бондаренко – шестирічний вундеркінд, який завдяки своїм здібностям прославився далеко за межами України. Він не тільки прочитав гори наукової літератури, а й запам’ятав весь її вміст.


Не дивно, що в школі він випереджає своїх однолітків з усіх предметів. Хлопчик може легко вирішити будь-які задания ЕГЭ по математике. Його цікавлять хімічні досліди. Лев відвідує шаховий гурток. В 2015 році він став переможцем в конкурсі «Дитина року 2015».

Його мама розповідає, що коли хлопчик був маленький, то дуже боявся чужих людей, закривав руками обличчя та плакав. Щоб заспокоїти малюка, вона постійно читала йому книжки. Особливу увагу він виявляв до тварин та риб, тому йому постійно купували всілякі книги про підводний світ. Мама відмічає, що хлопчик ніколи не рвав книжок, ставився до них дуже дбайливо. Уже в два з половиною роки він почав читати, чим викликав неймовірне здивування у оточуючих.

Улюблене місце Лева – це океанаріум. Він щасливий, коли йому дозволяють взяти в руки справжню рептилію. Хлопчик має і домашніх улюбленців – двох котів, акваріумного рака, і навіть мадагаскарських тарганів. Мама маленького вундеркінда ділиться своїм досвідом і запевняє, що не мала на меті виростити генія. Вона розповідає, що головне у вихованні дитини – ставитися до неї, як до дорослої людини, знаходити час для спілкування та ніколи не відмахуватися, якщо вона ставить запитання. Треба робити так, щоб дитина була щасливою. Ні в якому разі не можна підлаштовувати її під себе.

Не дивлячись на свої унікальні здібності, хлопчик, як і всі його однолітки любить дивитися мультики, гратися в ігри на комп'ютері та спілкуватися з дітьми. Але при цьому він не забуває заглядати в енциклопедію та поновлювати і вдосконалювати свої знання. Найближчим часом Лев планує встановити новий рекорд. Зараз він вивчає всі столиці світу.

Джерело: http://lifeinua.com/news/6_richnyj_ukrainec_lev_bondarenko.html

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.