Місця, де заборонено робити селфі Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.01.2016 20:55 · Розділ: Життя

Мода на фотографування самого себе в дзеркалі давно пройшла. На зміну їй прийшли селфі, зроблені за допомогою спеціальних палиць. Цей аксесуар має багато назв. Наприклад, селфі-штатив або монопад. Але найчастіше це пристосування називають палицею для селфі.


Останнім часом палиця для селфі стала дуже популярною. Надійні фотоаксесуари дозволяють отримувати не тільки задоволення від фотозйомки, а й якісні знімки – смотрите на сайте і обирайте найкраще.

Чому використання цього модного пристосування для селфі заборонене в багатьох публічних місцях та парках розваг? Річ у тому, що деякі користувачі настільки невміло поводяться з палицею для селфі, що спричиняють шкоду не тільки собі, а й людям, які знаходяться поблизу. Відомі випадки, коли необережне використання цієї палиці для створення автопортрету коштувало людині життя.

Нещодавно у Нью-Йорку був прийнятий закон, який забороняє фотографуватися поруч з левами, тиграми або іншими великими кішками. Справа в тому, що останнім часом в мережі з’явилась величезна кількість знімків на тлі цих хижих тварин. Кожен, хто торкнеться до дорослої тварини, буде оштрафований.

Щось схоже відбувається в Іспанії, де сміливці люблять фотографуватися на фоні биків. Збільшення кількості смертей від копит цих тварин змусило уряд Іспанії встановити сувору заборону не тільки для місцевих жителів, а й для туристів. Незважаючи на чималий штраф, знаходяться сміливці, що фотографуються разом з розлюченим биком.

Не радять фотографувати себе на фоні дикої природи і туристам, які їдуть, щоб помилуватися красою озера Тахо. Річ у тому, що деякі відчайдухи підходять дуже близько до ведмедів, ризикуючи власним життям.
В ісламських країнах гравцям футбольної команди забороняється фотографуватися із вболівальницями жіночою статі. На деяких французьких пляжах офіційно встановлена заборона на селфі. Для цього існують спеціально відведені зони.

Джерело: http://cikavosti.com/10-misc-v-sviti-de-zaboroneno-koristyvatisia-selfi-paliciami-i-robiti-selfi/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.