Дивовижні будівлі: круглі хмарочоси Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.01.2016 19:02 · Розділ: Нові технології

Сучасні технології дають можливість створювати будівлі будь-яких розмірів і форм. Більшість грандіозних ідей втілюються саме у проектуванні багатоповерхових будинків.


Сучасні покупці мають можливість придбати нерухомість в найбільш мальовничих куточках світу. Магазин нерухомості на http://dom-shop.org/prodaga/kvartira/ пропонує квартири в Ялті на будь-який смак.

Крім звичних для нас багатоповерхівок в світі є літаючі і танцюючі хмарочоси, будинки у вигляді спіралей і букв. Але сьогодні ми розкажемо незвичайні круглі будинки.

В столиці ОАЕ за рекордний строк було побудовано круглий хмарочос. Його проект оприлюднили ще до початку будівництва. Тоді він отримав премію за найкращий футуристичний дизайн. 23-поверховий будинок розташований на штучній ділянці в районі Аль-Раха. Він використовується як штаб квартира. Але головною особливістю будівлі є те, що вона схожа і на велике дзеркало, і на незвичайний диск із скла, який стоїть на ребрі, і на гігантську лупу. В основу будинку ліг образ морської черепашки, адже він знаходиться недалеко від пляжу.

Архітектори працювали над тим, щоб будівля була стійкою, тому їй не страшні будь-які вітрові навантаження чи ґрунтові води. Слід відзначити, що ця будівля є екологічно чистою. Вона повністю зроблена з нешкідливих матеріалів, що придатні для повторного використання.

В північно-східній частині Китаю побудована 25-поверхова кругла офісна будівля. Скептики часто називають її «консервною банкою». Архітектори, розробляючи проект багатоповерхівки, зовсім не це мали на увазі. Вони планували, що будівля нагадуватиме старовинну бронзову китайську монету з отвором всередині. Вибір цілком зрозумілий, адже значну частину приміщення займає банк. В 2012 році ця будівля була визнана найпотворнішою у світі. Але на думку архітекторів, це справа смаку.


Хмарочос під назвою «гуанчжоуське коло» був побудований в китайській провінції Гуандун (м. Гуанчжоу) по проекту італійських архітекторів. Будівля розташована березі річки Чжуцзян, яка перетинає місто. На сьогоднішній день, це найвищий хмарочос в формі кола у світі. Його висота – 138 метрів.


В найближчий час на південному фасаді будівлі будуть встановлені сонячні батареї, що дозволить заощадити на обігріві та електриці. Багатоповерхівка вже повністю збудована, але ще не відкрита для громадськості.

Джерело: https://realty.mail.ru/articles/17507/udivitelnye_zdanija_kruglye_neboskreby/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.