Життя на колесах Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 01.01.2016 12:31 · Розділ: Авто-мото

Маленькі будиночки на колесах здійснили мрії багатьох людей, які відмовилися від іпотеки та кредитів і змінили своє життя. Не всі мають змогу купити великий будинок чи квартиру, тому мініатюрні житлові трейлери можуть служити, як житлові приміщення. Вони дають хоч якусь можливість мати певну власність. Звичайно, доступність таких будиночків – це головна причина їх популярності. Крім цього, таке житло здатне задовольнити потреби молодих сімей, які люблять подорожувати.

Своїм досвідом щодо облаштування мініатюрного будиночку на колесах поділилася одна американська пара, яка втомилася від сірих похмурих буднів і повсякденної рутини та відправилась у далеку подорож разом з усім своїм майном. Вони розповіли, як невеличку житлову площу можна зробити більш просторою.

По-перше, необхідно використовувати тільки світлі тони для оздоблення стін. По-друге, поверхні з деревини мають заспокійливий влив, тому дерев’яне підлогове покриття стане найкращим варіантом для такого будиночку. Наприклад, можна використати ламінат, який є найбільш популярним матеріалом у світі. Якісне підлогове покриття пропонує сайт http://contractpol.com.ua/category/laminat/. Для того щоб життєвий простір не нагадував коробку, варто подбати про звукоізолюючі поверхні, такі як килими та штори. Чим менше речей в приміщенні – тим більше буде вільного простору. Щоб почувати себе комфортно, необхідно приділити увагу дрібничкам.

Слід зазначити, що молода американська пара витратила на придбання та облаштування свого пересувного житла близько 30 тис. доларів. Вони залишили свою нудну офісну роботу та вирушили у далеку мандрівку. Вони побували в 20 штатах та не збираються зупинятися на досягнутому. В їхньому будиночку є все необхідне для комфортного життя: кухня, душова кабінка, туалет, спальня і навіть невеличка вітальня. А нещодавно подружжя облаштувало систему сонячних панелей, яка значно скорочує витрати на електроенергію. Їхній будиночок має 14 вікон і декілька світлових люків. Це робить житло більш просторим та легким. Молоді люди повністю змінили своє життя. Вони не тільки ведуть власний блог про крихітні будиночки, але й займаються фотографуванням. Вони сумніваються в тому, що коли-небудь зможуть повернутися до нормального життя. Американська пара довела, що для того, щоб бути щасливими не потрібно багато матеріальних благ.

Джерело: http://ecotown.com.ua/news/Amerykanske-podruzhzhya-podorozhuye-u-malenkomu-enerhooshchadnomu-budynoc

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.