Як створити маленьку Італію в своїй квартирі? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.12.2015 14:46 · Розділ: Культура

Італія підкорила серця багатьох мандрівників. Для того, щоб не втратити почуття свята, не обов'язково регулярно їздити до цієї країни. Власну маленьку Італію можна створити в своїй квартирі.


Що ж являє собою дизайн в італійському стилі? Італія – особлива країна. Можна сміливо сказати, що це земля контрастів, адже тут скільки всього намішано! Тим не менше, все гармоніює між собою і робить цю країну ще привабливішою.

М'які відтінки, сучасні матеріали та витончені меблі роблять інтер'єр в італійському стилі по-своєму особливим. Саме в Італії виготовляються матеріали, які поєднують багатофункціональність та сміливий зовнішній вигляд. МДФ панель – це результат стрімкого розвитку нових тенденцій в сфері інтер'єрного дизайну.

Класичний інтер'єр в представленому стилі полонить своїми незвичайними рішеннями. Традиційно використовують колір слонової кістки. Його застосовують дуже часто, адже він гарно поєднується з більш яскравими відтінками. Як альтернатива – холодні відтінки оливкового чи блакитного кольору. Вибрані кольори повинні візуально розширювати простір, а не зменшувати його. Що стосується акцентів, то вони повинні мати темні та теплі відтінки.

Як правило, італійський стиль передбачає використання меблів, виготовлених із темних порід дерева. Для обіднього столу характерна масивна стільниця. Стільчики мають витончені спинки та комфортні сидіння. Органічно буде виглядати відкритий сервант без скла.

В якості м'яких меблів виступають невеличкі пуфи, зручні дивани та крісла. В залежності від обраного інтер'єру, текстильна основа меблів може бути представлена грубою тканиною теплих відтінків. Також це можуть бути матеріали з яскравими зображеннями.

По всьому периметру кімнати розміщені вишукані світильники. Італійському стилю притаманне розсіяне тепле світло. Часто застосовуються світильники з кованими деталями. Наприклад, у вигляді листа плюща або виноградного грона.

Перетворивши свій дім в сонячну Італію, ви назавжди позбудетесь поганого настрою і будете щасливими незалежно від погоди за вікном!

Джерело: http://rw-design.ru/news/osobennosti-italyanskogo-stilya-v-dizaine-interera/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?