Чи можна навчатися в Європі безкоштовно? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.12.2015 13:23 · Розділ: Освіта

Більшість людей вважає, що освіта в вищих навчальних закладах Європи – це недосяжна мрія. В першу чергу, це стосується її вартості. Але це помилкова думка, адже сьогодні існує багато можливостей, які дозволяють навчатися в європейських вузах абсолютно безкоштовно.


Процедура оформлення візових документів також не займе багато часу, адже на http://osvitpl.com.ua/about/processing-visa цим займаються професіонали, які знають всі її тонкощі. Почнемо з країн, де безкоштовно можуть навчатися і свої студенти, і ті, що приїхали з-за кордону.

1. Якщо ви мрієте навчатися в одному з вузів Чехії, то знайте, що головна умова безкоштовного навчання – знання чеської мови. Єдине, на що потрібні гроші – це проживання.

2. Багато українських студентів, отримавши ступінь бакалавра, їдуть до Польщі, щоб далі навчатися на магістратурі. В більшості вузах можна отримати бажану професію безкоштовно. До того ж, тут є велика кількість програм на англійській мові.

3. Німеччина також дає можливість іноземним студентам отримати диплом безкоштовно. Для того, щоб вступити до університету, необхідно закінчити підготовчі курси. Також майбутні студенти складають іспит з німецької мови. Звичайно, вам знадобляться гроші на харчування, проживання, користування бібліотекою чи спортивним залом. Тому не зайвим буде відкрити рахунок в банку, з якого буде зніматися регулярний платіж.

4. Норвегія не відстає від Німеччини і пропонує іноземним студентам безкоштовну освіту. Тут теж є багато англомовних програм. Єдине, за що необхідно платити – це користування підручниками. Також майбутні студенти мають заплатити добровільний внесок.

5. Щорічно іноземні студенти вносять благодійний внесок у вищих навчальних закладах Греції. Саме ж навчання безкоштовне. Від студента потрібне знання грецької мови і середній бал в атестаті, який необхідний для вступу в той чи інший вуз.

6. Безкоштовно можна навчатися і у Франції. Закон цієї країни прирівнює французьких та іноземних студентів. Перш за все, необхідно оплатити встановлені внески при вступі. Також треба знати французьку мову. Що стосується проживання, то Франція – досить дорога країни. Відповідно, проживання коштує тут дуже дорого. Саме тому більшість студентів підробляють у вільний від навчання час.
Навчатися в Європі цілком реально. Головне – визначити країну та вуз, знайти правильну інформацію і почати діяти.

Джерело: http://osvitazakordonom.info/bezkoshtovna-vyshha-osvita-v-yevropi/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.