Найнезвичайніші дизайнерські столи Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.12.2015 12:06 · Розділ: Цікаві факти

Неможливо уявити сучасний будинок без столу. І якщо ви читаєте цю статтю, то, скоріше всього, також сидите за столом. Або стіл знаходиться десь поблизу. Велика ймовірність того, що ваш стіл – банальний предмет інтер’єру.


Ви вважаєте, що столи нічим не відрізняються один від одного? Ви просто не бачили стеклянные столы на сайте feshemebel.com.ua, в якому представлено більше 3000 дизайнерських моделей!

Сучасні дизайнери створюють такі столи, при погляді на які перехоплює дух. Творчий дизайн може викликати захоплення, і в той же час неприйняття. Але можна сказати точно, що байдужим він не залишає нікого.

Представляємо добірку незвичайних дизайнерських столів.
Дизайнер із Гонконгу знайшов спосіб не обмежувати свої улюбленців-котів у правах. Він створив стіл, в якому є спеціальні «проходи» для котів. Незвичайності йому додають і ніжки, розчепірені в різні боки.


Майстри з британської студії Duffy London нестандартно підійшли до створення столу. Вони вирішили, що в перерві між роботою можна не тільки попити каву чи чай, а й пограти в хрестики-нолики або в шахи.

Обідній стіл може бути не лише звичайним предметом інтер’єру. Наприклад, цей стіл вражає уяву. Він демонструє урбаністичний ландшафт, а саме, показує елементи міського дизайну – хмарочоси. Вони перевернуті з ніг на голову і нагадують сталактити.


Кофейний стіл створив талановитий молодий дизайнер, який у своїй роботі використав бетон, ламіноване скло та бронзу. Між бетонними скалами застигла вода. Тут навіть є невеличка хатинка, яка робить цей витвір ще більш оригінальнішим! Хоча цей стіл не дуже зручний та функціональний, погодитеся – він справляє враження.


Стіл, створений з думками про природу. Що може бути прекраснішим, ніж обід на свіжому повітрі? Тепер це можна зробити у власному домі. Головне, не забувати поливати травичку.


Дизайнерська студія Duffy London не перестає дивувати. Її власник працює нарівні зі своїми підлеглими. Його остання розробка – це стіл з гойдалками. Він представляє собою стальну конструкцію, до якої прикріплені стільчики і стільниця. Прекрасна ідея для нудних нарад та ділових зустрічей.

Група дизайнерів з Австрії працює над столом Touch Table. Його стільниця – це сенсорний багатофункціональний дисплей, яким можна управляти безпосередньо або за допомогою іншого планшету чи телефону. Таким чином розробники просувають високі технології в маси.

Джерело: http://oselya.ua/detalies/8-neobychnyh-dizaynerskih-stolov-0

Інші новини розділу