Професії, які роботи можуть відібрати у людей Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.12.2015 13:04 · Розділ: Нові технології

Як ви думаєте, зможе робот виконувати замість вас роботу? Сьогодні це питання вже не викликає здивування чи посмішки. Його не можна вважати суто теоретичним.


Отже, якщо ви працюєте водієм таксі або офісним працівником, який кожного дня працює над нудними та одноманітними авансовими отчетами та складає електронні таблиці, серйозно задумайтесь над тим, що чекає на вашу професію в майбутньому.

Нещодавно представники однієї з провідних міжнародних компаній, що працює в сфері управлінського консалтингу, заявили, що вже до 2025 року четверту частину всіх професій будуть виконувати роботи або машини. Вчені з Оксфорду заявили, що перша країна, якої торкнеться автоматизація – це Великобританія, де вже через 20 років більше 30 % робочих місць будуть скорочені.

Які професії потрапили до групи ризику?
Таксисти. Вже в найближчому майбутньому по вулицях англійського міста Мілтон-Кінс будуть їздити повністю автоматизовані таксі, які перевозитимуть пасажирів. Але все ж таксисти впевнені, що не залишаться без роботи. На їх думку, нова система перевезення ще досить недосконала. Вона потребує кардинальних змін до законодавства, а на це піде багато років.

Китай займає перше місце в світі по використанню роботів в якості робочих, які працюють на фабриках. Все більше підприємств інвестують кошти в розробку роботів, які зможуть замінити більше 30 % людей, що сьогодні працюють на виробництві.

Журналісти також потрапили до групи ризику. Такий висновок можна зробити, прочитавши спортивний репортаж від Associated Press. Стаття написана роботом на цілком професійному рівні. Сьогодні великі компанії користуються програмою Quill, за допомогою якої можна складати фінансові звіти. Компанія-розробник пропонує її багатьом іншим підприємствам.

Робот здатен не гірше від лікаря зробити аналіз отриманих даних та призначити лікування будь-якому хворому. Звичайно, він не має бездоганних манер та не вміє співчувати, але всю іншу роботу він виконає на найвищому рівні. В США вже створений комп’ютер, який визначає найкращий курс лікування для онкохворих. Він використовується в декількох провідних клініках. Також розроблений прилад, який діагностує рак шкіри на ранніх стадіях, що дає змогу швидко позбавитись від хвороби.

Декілька років тому компанія Royal Caribbean розмістила на одному із свої круїзних суден бар, в якому працюють роботи. Відвідувачі замовляють напої за допомогою планшетів. Вони відзначили, що напої, створені людиною, набагато смачніші. Це означає, що роботам є куди рости.

Джерело: http://cikavosti.com/profesiyi-yaki-roboti-vidnimut-u-lyudini-v-pershu-chergu/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.