Цілющі властивості манго Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.12.2015 10:27 · Розділ: Краса і здоров'я

Чи знаєте ви, що манго здатне запобігти раку? Особливо він ефективний при профілактиці раку кишечника та грудей. Звичайно, при лікуванні такої серйозної хвороби не треба забувати про традиційну медицину.


Тисячі пацієнтів зі всього світу щорічно їдуть в найбільший у Європі онкологічний центр. Вони проходять лечение в Эссене тут www.oncology-germany.de і повертаються до нормального життя.

Чому ж ніжний і неймовірно ароматний манго вже багато років являється найпопулярнішою стравою чиновників, правителів і простих людей? М’якуш цього фрукта містить величезну кількість вітамінів і мінералів. Напевно, саме це є головною причиною того, що об’єм споживання манго значно перевищує кількість всіх інших фруктів. Батьківщина манго – це Бірма та Індія. Вже пізніше цей фрукт був завезений в інших країн, де почали культивуватися власні сорти. Жителі Індії з повагою ставляться до мангового дерева. Вони вважають його священним, а плоди манго вони вішають на вході до своєї оселі, щоб в дім прийшло благословення. Мангові гілочки використовуються тут для чистки зубів під час традиційний свят, що проходять в Індії.

Листя манго не таке корисне, як самі плоди, а в деяких випадках може принести шкоду здоров’ю. Наприклад, при спалюванні мангове листя виділяє шкідливі речовини, які можуть спричинити серйозні подразнення очей. Також при вдиханні цих речовин можуть постраждати легені. В древній Індії худобу годували листям манго, щоб отримати жовтий барвник. Але пізніше влада заборонила годувати священних корів токсичним листям, бо це призводило не тільки до хвороб та інфекцій, а й до смертей.

Головним виробником манго вважається Індія. Тут вирощується основна маса цих плодів. Але часто в магазинах можна побачити манго з Іспанії. Сьогодні можна купити два сорти манго – індокитайський та індійський. Все інше – це гібриди, які утворились при змішуванні декількох сортів.

Що стосується інших частин мангового дерева, то вони в усі часи використовувалися для приготування цілющого зілля від багатьох хвороб. Серед всіх рецептів найбільш популярним вважається зілля, що має антивірусний, протизапальний та відхаркувальний ефект. Крім того, манго використовують як природний засіб контрацепції. Таким чином, манго лікує простудні захворювання, поліпшує зір, нормалізує роботу органів травлення. Також це прекрасний засіб від нервових перевантажень та стресів, які все частіше супроводжують сучасну людину.

Джерело: http://svitfactiv.com/index.php/jizha/523-tsikavi-fakti-pro-mango

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.