Червоне вино допоможе покращити слух Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 28.12.2015 20:56 · Розділ: Краса і здоров'я

Щодня людина чує безліч різноманітних звуків. На деякі з них ми звертаємо увагу, але більшість звуків ми не помічаємо. Зазвичай, слуху ми приділяємо найменше уваги. Декілька разів на рік ми відвідуємо стоматолога, піклуємось про свої зуби, а от про слух чомусь забуваємо.


Гарний слух – це важлива умова повноцінного життя. Не варто чекати, поки його стан погіршиться. Краще вирішити все на ранній стадії. Треба знати, що зниження слуху – це не лише дискомфорт, а й першопричина серйозних хвороб. Пройти обстеження, встановити причину погіршення слуху та пройти комплексне лікування пропонують в MedicalCenterinGermany.

Спеціалісти розповідають, що на наші вуха, зокрема, на слух впливає багато побутових факторів, на які ми не звертаємо увагу. Навряд чи хтось знає, що звичайний лак для нігтів може не тільки погіршити слух, а й призвести до його втрати. Це може трапитися в тому випадку, якщо жінка занадто часто вдихає його запах. Про негативний вплив навушників ми чуємо частіше, але не дуже цим переймаємося. Занадто гучна музика дуже шкодить нашому слуху, особливо тоді, коли ми слухаємо її в навушниках. Крім цього, навушники сприяють розмноженню бактерій у вухах! Дехто вважає, що у чоловіків гірший слух, ніж у жінок, тому що в них відсутній додатковий фільтр. Насправді, чоловіки частіше залучаються до галасливих професій, ніж жінки, тому й мають цю проблему.

Памятайте, що діти мають гостріший слух, ніж дорослі. З віком це змінюється і слух погіршується. Ближче до 60 років люди все частіше користуються слуховими апаратами. Також ця проблема з’являється в дітей, які мають зайву вагу. В результаті проведеного дослідження вчені з’ясували, що діти із зайвою вагою не мають чутливості до низьких частот.

Як покращити свій слух? Спеціалісти рекомендують перед гучною вечіркою чи концертом випивати невелику кількість червоного вина. Це може врятувати від втрати слуху. Також дуже корисним вважається виноградний сік, який має в своєму складі ресвератрол, що позитивно впливає на роботу серця і розумову діяльність. Він міститься в червоних сортах винограду. Необхідно приділяти увагу своєму здоров’ю для того, щоб вчасно виявити проблему зі слухом та підібрати ефективне лікування.

Джерело: http://vse.rv.ua/zdorovya/1430290342-chervone-vino-dopomozhe-rivnyanam-pokrashchiti-sluh-cikavi-fakt

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.