В продаж поступив телефон з детектором руху Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.09.2009 15:22 · Розділ: Нові технології

Новий пристрій для охорони будинку пропонує інтернет-магазин Hammacher Schlemmer. Цього разу це - стаціонарний телефон з детектором руху.

Телефон оснащено сенсорним датчиком. Коли датчик засікає якийсь рух в кімнаті, телефон автоматично, проте нечутно телефонує на попередньо встановлений власником номер. Знімаючи трубку, власник чує абсолютно все, що відбувається в кімнаті, завдяки вбудованому мікрофону.

За допомогою цього пристрою ви зможете почути всі звуки та розмови у вашій оселі і, таким чином, зможете визначити, хто знаходиться в квартирі чи будинку - сусідка, що зайшла полити квіти чи непрохані гості. Найоптимальнішим буде використовувати такий телефон на дачі або в заміському будиночку (якщо, звичайно, там є телефонний зв'язок), де немає домашніх тварин.

Детектор руху можна відключити, і тоді апарат буде працювати як звичайний телефон. Його розміри складають 20х8х8 сантиметрів, а придбати пристрій можна за ціною близько 60 доларів США.

Джерело digest-news.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.