Газ радон - ліки, подаровані природою Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 28.12.2015 18:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Протягом багатьох століть людство користується дарами природи для лікування багатьох хронічних захворювань. Сонячне проміння, чисте повітря і вода має цілющий вплив на людський організм. Природа дає людині й інші, більш потужні природні засоби, серед яких необхідно виділити газ радон. Це досить рідкісний хімічний елемент. В медицині використовують радонову воду, яку отримують з радіоактивного газу, розчиненого у воді.


Вас насторожує слово «радіоактивний»? Природна радіоактивність, на відміну від штучної, підкріплює та зміцнює імунітет людини. Сьогодні радон застосовують для лікування захворювань серця, нервової та гормональної системи, опорно-рухового апарату. В невеликих дозах радон використовують для лікування гінекологічних захворювань та сексуальних розладів, якими страждають жінки в будь-якому віці. Своєчасна діагностика – це перший крок у боротьбі із хворобою, тому Lechenie-FRG – найкращий варіант для жінок, які піклуються про себе.

У Вінницькій області знаходиться бальнеологічний курорт, який спеціалізується на лікуванні багатьох хронічних хвороб радоном. Зокрема, це невеличке містечко Хмільник, де розташовано декілька санаторіїв, в яких створені всі умови для лікування та відпочинку на природі. Слід відзначити, що лікування радоном досить різноманітне. В залежності від захворювання призначають радонові ванни, пиття радонової води, аплікації, свічки та клізми. Вчені багато років досліджують властивості радону. Вони встановили, що радон є досить ефективним для лікування багатьох хвороб. Звичайно ж, у нього є і свої протипоказання. Їх встановлює лікар, тому самолікуванням краще не займатися.

Процедури з використанням радону покращують самопочуття, підвищують імунітет, позбавляють від алергії, і навіть мають знеболюючий ефект. Радон вважається профілактичним засобом для попередження передчасно старіння організму. Часто пацієнт назавжди позбавляється від хвороби, яка носила хронічний характер. Радон широко застосовується в сільському господарстві, геології та гідрогеології. Висока концентрація радону в підземних водах вказує на можливість землетрусу.

Джерело: http://cikavosti.com/gaz-radon-prirodni-liki-i-shheplennya-vid-raku/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.