Найбільші кораблі світу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 25.12.2015 10:21 · Розділ: Авто-мото

Кораблебудування - одна з найдавніших галузей промисловості. Головна причина виникнення мореплавства, а разом з ним і кораблебудування, - це стрімкий розвиток торгівлі між народами, розділеними морями та океанами. Від століття до століття змінювалися лише форми та розміри кораблів.


Сьогодні найбільші кораблі світу не перестають дивувати людей. Вони були створені не лише для того, щоб помилувати око, але і для виконання певних завдань, зокрема, по перевезення вантажів та пасажирів. Wingo надає транспортні послуги, а саме, морські контейнерні перевезення, міжнародну автомобільну доставку та авіа-доставку вантажу.

USS Theodore Roosevelt – це найбільший авіаносець в морському флоті Сполучених Штатів Америки. Він здатний перевезти 90 літаків та вертольотів, які розташовуються як на палубі, так і в спеціальному сховищі.

Shell Prelude – це найбільший у світі британський танкер, який використовується для видобутку та перевезення природного газу.

Для транспортування надважких грузів використовується корабель Dockwise Vanguard, який піднімає до 200 тис. тон і може бути сухим доком, як для нафтових вишок, так і для інших об'єктів.

Azzam – це найбільша в світі яхта, яка більше схожа на особняк. Вона належить одному з найбагатших шейхів із Об'єднаних Арабських Еміратів. Ця яхта коштує більше 620 млн. доларів, тому вважається ще й однією з найдорожчих у світі.

СSCL – судно для перевезення контейнерів, яке здатне витримати навантаження 19 тисяч контейнерів по 20 футів кожний. Другим по величині контейнеровозом вважається MSC Oscar. Він може перевезти близько 40 тис. автомобілів. Цікаво, що його конструкція не дозволяє йому увійти в жоден із портів Сполучених Штатів Америки.

Для транспортування та видобутку нафти використовують TI Asia. Його водотоннажність становить більше 500 тисяч тонн.

Найстаріший корабель, який входить в трійку найбільших у світі сухих доків – це MV Blue Marlin.

Що стосується пасажирських перевезень, то перше місце в світі займає Oasis Of The Seas. Його ще називають «другим Титаніком». Він може вмістити більше 6 тис. пасажирів, не рахуючи команди та обслуговуючого персоналу.

Хоч міжнародна космічна станція і не є кораблем, та все одно вона класифікується, як одне із найбільших у світі суден.

Джерело: http://cikavosti.com/10-naibilsh-velikih-korabliv-y-sviti-iaki-byli-stvoreni-shob-dopomagati-ludini/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.