Наймодніші рюкзаки 2015-2016 року Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 23.12.2015 10:25 · Розділ: Цікаві факти

Точно не відомо, коли з'явився рюкзак. Але вже в кінці XVIII – на початку XIX століття він став поширеним серед військових, руки яких весь час були зайняті зброєю та іншими речами, які потрібно було нести. Потім зручність рюкзаків оцінили туристи та спортсмени.І вже сьогодні рюкзак займає важливу роль в житті кожної сучасної людини. Рюкзаки виготовляються з різних матеріалів в залежності від свого призначення. Завітавши на VV.ua, ви знайдете величезну кількість рюкзаків, пеналів та канцелярії для школярів. Також інтернет-магазин «ВиВат, канцелярия» пропонує товари для творчості та хобі.

Сьогодні ми поговоримо про наймодніші рюкзаки 2015-2016 року.
1. Екологічно чистий рюкзак із переробленого паперу. Тренд цього року – паперовий рюкзак, який при потребі вміщається в кишеню. Виробництвом таких рюкзаків, сумок та гаманців займається американська компанія Urban Kraft. Вони виготовляються з матеріалу, який зроблений з волокон міцумаца, гампа та бамбука. Виробники стверджують, що отриманий матеріал дуже міцний. Крім того, він має водовідштовхувальні властивості, що дозволяє прати вироби, зроблені з цього незвичайного паперу. Незважаючи на свою легкість, рюкзак може витримати вагу до 30 кг.

2. Непомітний рюкзак для ноутбука. Він зроблений з поліестеру. Складається лише з одного відділення, в якому поміщається ноутбук або нетбук та зарядний пристрій до нього. Цей рюкзак легко поміщається під верхнім одягом, тому власник ноутбука може убезпечити його від сторонніх очей. Виробник планує випустити дві версії такого рюкзака – для пристроїв, які мають діагональ екрана 13 і 15 дюймів.

3. Бароко-рюкзак. Нова колекція рюкзаків весна-літо 2016 від українського дизайнера Костянтина Кофти дивує своє витонченістю та неординарністю. Цього разу він презентував серію рюкзаків в стилі бароко, які відтворюють орнаменти, що зустрічаються на фасадах будівель цієї епохи. Сіра тканина нагадує бетон, який застосовується для ліплення.

4. Рюкзак Smartbag, який заряджає девайси. Це універсальне рішення для жителів міст, які ведуть активний спосіб життя та не можуть розлучитися зі своїми ноутбуками, планшетами та смартфонами. Крім окремих відсіків для цієї техніки він має зарядку для всієї електроніки. Для цього в рюкзак вбудовано літій-полімерну батарею, яка має 7 окремих USB-портів. Він також має декілька датчиків, які дозволяють відстежувати температуру, погодні умови та інші фактори, важливі для зберігання та переміщення техніки.

Джерело: http://cikavosti.com/baroko-ryukzaki-vid-kostyantina-kofti/

Інші новини розділу