Найкращі університети світу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.12.2015 12:52 · Розділ: Освіта

Щорічно QS World University Rankings публікує рейтинг найкращих університетів світу. Від цього авторитетного видання не відстає і Forbes, який традиційно готує цікаві статті про те, на чому базуються такі рейтинги та за якими принципами вони складаються.


В список увійшли найвпливовіші навчальні заклади, які відомі на весь світ і про навчання в яких мріють студенти всього світу. Получить высшее образование, диплом, аттестат можна в будь-якому з цих вузів, але вступити в них досить складно.

Вже декілька років поспіль перше місце цього рейтингу займає Массачусетський технологічний інститут. Кембриджський університет посів друге місце. Третю сходинку посідає Імперський коледж у Лондоні, а четверту – Гарвард. Оксфорд займає п'яте місце. За ним йде Університетський коледж Лондона, Стенфорд і Каліфорнійський технологічний інститут. Дев'яте і десяте місце посідають Єль та Прістонський університет.

Можна сказати, що серйозних змін цьогорічний рейтинг не зазнав. Як завжди, перші місця займають провідні американські вузи. Головний критерій – це рівень дослідницької та наукової роботи в вузах. Якщо говорити про місце європейських вузів у цьому рейтингу, то 11 з них увійшли до 50 найкращих вищих навчальних закладів світу.

Рейтин QS World University Rankings досить консервативно відноситься до вибору кращих вузів. Він звертає увагу виключно на наукову та освітню діяльність, майже не надаючи значення думці студентів про викладацький склад вузу, заробітку та працевлаштуванню випускників, міжнародній привабливості. До цього рейтингу серйозно ставляться не тільки вищі навчальні заклади, а і органи влади. Що стосується українських вузів, то вони не ввійшли навіть у 500 найкращих вузів світу. Обираючи вуз, майбутній студент в першу чергу звертає увагу на його репутацію, тому такий рейтинг допомагає зробити правильний вибір.

Джерело: http://virginity.media/top-10-worlds-universities/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.