"Підводні камені" інтернету Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.12.2015 10:59 · Розділ: Нові технології

Інтернет кардинально змінив життя багатьох українців, яким стала доступна майже вся інформація. Пошта доставляється вмить, а відео-зв'язок дозволяє спілкуватися з людьми в будь-якій країні.


Завдяки такому стрімкому розвитку всесвітньої павутини комп'ютерна освіта стала однією з найбільш престижних та затребуваних на ринку праці. http://itstep.dp.ua пропонує якісну комп'ютерну освіту в міжнародному навчальному закладі ШАГ, де працюють кращі практикуючі фахівці з досвідом роботи в ІТ індустрії.

Інтернет містить величезний об'єм інформації, для роботи з якою необхідно мати відповідні знання та вміння. Але якщо людина є звичайним користувачем інтернету, то їй потрібно знати про деякі «підводні камені» всесвітньої павутини.

1. Безглузді ролики, на яких заробляють гроші. Сайти рясніють роликами, на яких люди роблять божевільні вчинки і виставляють себе справжніми дурнями. Психологи застерігають, що не варто розслаблятися і відволікатися, читаючи безглузду інформацію або дивлячись такі ролики, адже ці матеріали з часом ламають загальноприйняті рамки і змінюють мислення людини.

2. Інтернет як територія негативу. Не варто піддаватися масовому обуренню, яке є нормальним явищем в соціальних мережах та на форумах. Ще донедавна користувачі інтернету засуджували насильство чи расизм, а сьогодні хвилю обурення викликає будь-яка подія.

3. Відсутність анонімності всесвітньої мережі. Скандал, який нещодавно прогримів на весь світ, ще раз доводить, що всі дії і повідомлення в інтернеті контролюються владою. Це стало відомо тоді, коли з'ясувалося, що влада США встановила спеціальні програми, які здійснюють приховане віддалене адміністрування. Такі програми називають бекдори. Вони ставлять під загрозу безпеку всесвітньої мережі і можуть відкрити доступ хакерам та злодіям до таємної інформації.

4. Хакерські атаки стаються все частіше. Вони здійснюються для того, щоб користувачі не могли отримати доступ до важливої інформації. За останніми даними щогодини відбувається до 30 таких атак. До того ж, їх кількість невпинно зростає.

5. Безкоштовні програми створюються для того, щоб зливати всі дані про користувача великим компаніям. В мережу потрапляє така велика кількість даних, що можна з легкістю визначити місце перебування будь-якої людини, яка є активним користувачем інтернету.
Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, необхідно знати, що не можна встановлювати всі програми підряд.

Джерело: http://cikavosti.com/10-prichin-za-iakimi-internet-naiblijchim-chasom-moje-samoznishitisia/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.