Найшвидший у світі шкільний автобус Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.12.2015 10:02 · Розділ: Авто-мото

Винахід американця Пола Стедлера обов'язково зацікавить тих батьків, чия дитина постійно запізнюється до школи. Незвичайний супер-швидкісний автобус прославив конструктора на весь світ.


Так от, звичайний автобус, який багато років перевозив дітлахів, обладнали реактивним двигуном від винищувача Фантом на сорок дві тисячі кінських сил. Завдяки цьому автобус може розігнатися до 590 км/год. Звичайно, їздити на такому транспорті досить ризиковано, тому більшість людей звертаються в трансферні компанії, які надають послугу заказ автобусов. Сучасні автобуси обладнані всім необхідним для комфортної і приємної поїздки.

Під час випробування автобуса позаду нього з'являвся величезний стовп вогню, який досягав 24 метрів. Під час такої поїздки автобус втрачає близько 5% своєї ваги. І це не рахуючи палива! Такі характеристики унеможливлюють його практичне використання на дорогах, адже це дуже небезпечно. Та й навряд чи хтось із батьків зміг би погодитися, щоб дитина їздила на такому автобусі до школи.

Автор та його команда розповіли, що вони створили цей супер-швидкісний транспорт для того, щоб провести демонстраційний показ та увійти до Книги рекордів Гіннеса. Крім цього, конструктор назвав ще одну причину створення реактивного автобуса, яку він вважає досить вагомою. Таким чином він хотів звернути увагу суспільства до проблем наркоманії, адже аудиторія, перед якою було проведено випробування автобуса, - це діти та підлітки, які більшість свого часу проводять за комп'ютерними іграми. Автор та його команда намагалися донести до них, що крім віртуальних розваг існують й інші заняття. Наприклад, дуже корисно зробити що-небудь своїми руками.

Відомий конструктор розповів, що його дитинство пройшло на фермі, а в школі він отримував погані оцінки. Незважаючи на це, він самостійно вивчав механіку і зміг досягти успіхів в цій сфері, тому що завжди звертав увагу на все цікаве та незвичайне. Він також зазначив, що від звичайного шкільного автобуса залишилося не більше 5%. Це передня панель та ручки для дверей. Все інше збиралося по частинам. Багато деталей було запозичено у військового літака, в тому числі, реактивний двигун, який став основою цього незвичайного шкільного автобуса. Витрати пального досить значні. На 3000 метрів потрібно більше тонни бензину, тому таке шоу коштує не дуже дешево, але мета проекту виправдовує засоби.

Джерело: http://cikavosti.com/nayshvidshiy-avtobus-u-sviti-590-km-god/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.