Найпопулярніші сервіси для перекладу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.12.2015 12:11 · Розділ: Освіта

Кожного дня ми отримуємо величезну кількість інформації. Вона надходить до нас звідусіль і дуже швидко поширюється. Комп'ютеризація і наявність інтернету пришвидшує цей процес.


Що робити, якщо ви знайшли інформацію на іноземній мові? Наприклад, на іспанській. Тут є два варіанти. Ви можете скористатися онлайн-перекладачем, який вмить виконає перевод на испанский. Якщо ж вам потрібний переклад якогось офіційного документу, то бажано звернутися в бюро переводов испанский, в якому цією справою займаються досвідчені спеціалісти. Крім того, вони нотаріально завірять, що перекладений документ відповідає оригіналу.

Сьогодні ми поговоримо про найпопулярніші онлайн перекладачі. Перше місце займає Google Translator. На сервіс можна зайти зі сторінки Google.com.ua. Перед вами відкриється два вікна. В ліве вікно ви копіюєте текст, який потрібно перекласти. Потім вибираєте потрібну мову, натискаєте «Перекласти» і отримуєте готовий текст. Можливо, він буде не таким досконалим, але досить зрозумілим. Плюсом цього перекладача є те, що він має велику мовну базу і може перекладати не тільки окремі фрагменти, а й цілі сторінки з різних сайтів.

Перекладач Яндекс не відстає від Google Translator. В своєму арсеналі він має 44 мови. Цей сервіс не дуже відрізняється від попереднього. Ви так само копіюєте текст, вставляєте його у ліве вікно, вибираєте мову, і вже за мить у правому вікні з'явиться потрібний переклад. Його важко назвати літературним, але суть тексту досить зрозуміла.

В текстовому редакторі Word міститься вбудована функція перекладу. Користуватися таким перекладачем досить легко, але треба обов'язково мати доступ в інтернет, бо для роботи знадобляться інтернет-словники. Якщо все необхідне є, то ви просто виділяєте текст, натискаєте праву кнопку миші і вибираєте функцію «Переклад». Встановіть потрібні налаштування перекладу і користуйтесь сервісом.

Власникам смартфонів, що працюють на базі Android пощастило ще більше, адже вони мають можливість перекладати текст в графічному форматі. Смартфони містять додаток Google Translate, який розпізнає текст із зображень і фотографій. Цей додаток можна скачати з Play Market і встановити на своєму смартфоні. Уважно прочитайте початковий текст. Хоча б одне неправильне слово після перекладу може спотворити його зміст.

Джерело: http://vidpo.net/de-v-interneti-mozhna-pereklasti-tekst.html

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.