Декілька порад про те, як знайти додаткові джерела заробітку Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.12.2015 15:13 · Розділ: Життя

Рік, який добігає до кінця, не радує нас економічною чи політичною стабільністю. В такий нелегкий час необхідно шукати шляхи, щоб збільшити свої доходи і накопичення. Такі кризові ситуації дають сильний поштовх для того, щоб почати шукати вихід зі складної ситуації, реалізовувати нові ідеї та проекти. Наступний рік готує нам певні складнощі, боротьба з якими вимагатиме певних зусиль. Покладати надію на одне джерело доходу неможливо, тому треба знайти для себе додаткові джерела заробітку.


Звичайно, ви можете змінити свою роботу на більш високооплачувану, підвищити свою кваліфікацію, виконувати додаткову роботу. Але слід звернути увагу на інші варіанти, які можуть дати більш відчутні результати.

Заробіток на хобі

Будь-яке захоплення можна перетворити на джерело доходу. Наприклад, ви печете смачну випічку, займаєтесь рукоділлям або моделюванням. То чому б не запропонувати іншим плоди своєї праці? Якщо в дитинстві ви захоплювалися збиранням значків, монет чи поштових марок, то ваша колекція може принести непоганий прибуток. В першу чергу, потрібно вивчити динаміку попиту на монети, які є у вашій колекції. Не виключено, що на http://skupkamonet.com.ua/buying-antiques/ вам запропонують кругленьку суму.

Традиційний бізнес

Можна піти більш традиційним шляхом, а саме, купувати товари дешевше і продавати дорожче. Важливо знати одне: товар, який ви збираєтесь продавати, повинен бути затребуваним, інакше ваш бізнес закінчиться, так і не розпочавшись. Знайдіть постачальника і звичайно ж, стартовий капітал. Якщо ви ніколи не займалися комерційною діяльністю, то краще розпочати з реалізації товарів, які є затребуваними в усі часи. Зазвичай, це парфуми, косметика чи канцелярія.

Предмети декору

Якщо ви не маєте стартового капіталу, та все ж хочете заробляти більше, можете піти іншим шляхом. Дизайнери готові платити гроші за незвичні аксесуари. Наприклад, соснові шишки чи висушені химерні гілки.

Проведення лекцій, семінарів і тренінгів

Якщо ви маєте певний багаж знань, постійно вчитесь та вдосконалюєтесь, вмієте робити щось краще за інших, то чому б не поділитися своїм досвідом і заробити на цьому гроші? Записуйте свої семінари і тренінги і продавайте їх через інтернет.

Кожен з нас самостійно вирішує, чим йому займатися для покращення свого фінансового становища. Але потрібно пам'ятати, що без досвіду і відповідних знань неможливо досягти успіху в будь-якій сфері.

Джерело: http://vseprogroshi.com.ua/yak-zarobiti-groshi-v-2015-roci.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.