Apple відкрила секретну лабораторію на Тайвані Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.12.2015 13:55 · Розділ: Нові технології

Нещодавно видання Bloomberg повідомило, що всесвітньо відома компанія Apple відкрила секретну лабораторію, в якій проводяться розробки більш сучасних версій дисплеїв для пристроїв, які нею виготовляються.


Офіційно компанія не повідомляла про створення такої лабораторії, але стало відомо, що вона розташована в місті Лонгтан на Тайвані, що знаходиться в північній частині острова. Таємна лабораторія почала працювати з квітня цього року. В ній працює 50 інженерів, які займаються розробкою та вдосконаленням дисплеїв до смартфонів і планшетів від компанії Apple. Мета їхньої роботи – створення менш енерговитратних, тонших та яскравіших дисплеїв для своїх пристроїв. http://bigmag.ua/ пропонує смартфони iPhone, планшети iPad та аксесуари за доступними цінами.

Фахівці компанії планують уже в найближчому майбутньому оновити всі свої пристрої, а саме, перейти на екрани, які використовують нову технологію OLED. Видання, що поширює таку інформацію, висловлює думку, що таким чином компанія хоче стати незалежною від виробників дисплеїв, а саме, від Samsung і Sharp, які є основними постачальниками Apple.

Будівля, в які знаходиться лабораторія Apple, колись належала американській компанії Qualcomm, що раніше виробляла напівпровідники та бездротові засоби зв'язку. Також стало відомо, що майже всі спеціалісти, які працюють в таємній лабораторії, декілька років тому були співробітниками американської компанії. Всі досліди і розробки ведуться в умовах підвищеної секретності, тому в засобах масової інформації ще немає відомостей про новий проект Apple. Будівля, в якій знаходиться лабораторія, нічим не відрізняється від інших споруд в місті. Так як район, в якому вона розміщена, є індустріальним, то споруда не привертає особливої уваги з боку мешканців Лонгтан.

Джерело: http://www.macdigger.ru/iphone-ipod/smi-uznali-o-sekretnoj-laboratorii-apple-po-razrabotke-displeev-

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.