Меблі для школяра: на чому можна зекономити без шкоди для здоров'я Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 14.12.2015 14:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Підготовка до школи – це не лише покупка одягу, портфеля та яскравої канцелярії. В першу чергу, необхідно потурбуватися про робоче місце школяра, а саме, про стілець та письмовий стіл, за яким він буде виконувати домашнє завдання. Це потрібно для того, щоб зберегти зір та правильну поставу.


Ці рекомендації підійдуть не лише для тих, хто планує купити меблі для свого школярика, але і тим, хто хоче перевірити, чи відповідає вже куплений стіл чи крісло потребам дитини. Купити якісні дитячі меблі можна на сайті sportbaby.ua/catalog/party.

Чіткі санітарні правила та норми для шкільних меблів діють з 2001 року. Що стосується домашніх меблів, то чітких вимог поки що немає. Фахівці все ж радять скористатися цими правилами при облаштуванні робочого місця для своєї дитини. Наприклад, забороняється робити уроки за кухонним столом і сидіти на табуреті або лавці. Згідно з Державними санітарними правилами відстань від поверхні парти до очей повинна становити не менше, ніж 30 см. Також документ містить дані щодо відповідності зросту дитини і висоти столу.

Часто батьки купують замість письмового столу комп'ютерний, щоб не міняти меблі декілька разів. З огляду на санітарні норми такі столи мають оптимальну висоту в межах 80 см, що відповідає державним стандартам. Необхідно враховувати, що мінімальна відстань від монітора комп'ютера становить 50 см. Також фахівці радять вибирати крісло, висоту якого можна при потребі відрегулювати.

Сьогодні виробники пропонують безліч варіантів столів. Наприклад, є парта, в якій робоча поверхня може бути як рівною, так і під нахилом. Внизу є перекладина для ніг. Крім того, в комплект входить стілець, висота якого також може регулюватись.

Лікарі рекомендують сидіти на стільці, який має жорстку спинку. Але деякі фахівці наголошують на тому, що дитина не може довго висидіти, спираючись на тверду спинку, і зіпреться на стіл. Тому краще купувати ортопедичне крісло, в якому спинка фіксується і примушує сидіти рівно. Якщо ж висота меблів не відповідає росту дитини, то медики радять купувати спеціальну підставку для ніг.

Джерело: http://m.20minut.ua/Novyny-Ternopolya/lyudi/yak-pravil-no-vibrati-mebli-dlya-shkolyara-na-chomu-mozh

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.