Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 14.12.2015 13:55 · Розділ: Техніка

В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.


Сьогодні кондиціонер можна купить дешево База цен і отримати не тільки стабільне підтримання комфортної температури, а й обігрів приміщення, що досить вигідно в період міжсезоння. Кондиціонери вимагають правильної експлуатації, тому що в іншому випадку, вони не тільки ламаються, а й приносять шкоду здоров'ю.

Що потрібно знати про кондиціонер? Часто буває так, що ми розігріємось на вулиці і потім заходимо в прохолодне приміщення, де працює кондиціонер. І здається, що все гаразд, але вже на наступний день з'являється застуда. Перед тим, як використовувати кондиціонер, необхідно знати про запобіжні заходи, яких слід дотримуватися для того, щоб уникнути неприємностей. Перше правило – не виставляти мінімальну температуру навіть в тому випадку, якщо вам дуже спекотно. Найкраща температура – 20-22˚С. Температура почне опускатися поступово, тому ви повільно будете охолоджуватися без шкоди для здоров'я.
Не можна сідати під струменем холодного повітря, краще направити його в протилежну сторону. Ефект буде меншим, але це набагато краще, ніж застудитися влітку.

Багато людей чомусь впевнені в тому, що всередині кондиціонера живуть страшні бактерії і мікроорганізми і вони можуть потрапляти в людський організм. Сучасні кондиционеры в Киеве - це удосконалена система, яка дозволяє звести до мінімуму воду в пристрої, а це позбавляє бактерій комфортного для їх розмноження середовища.

Ще одна проблема, яка хвилює людей – це алергени. Справа в тому, система фільтрації усуває пил, але з часом фільтри переповнюються і можуть розповсюджувати бактерії і алергени. Щоб цього не трапилося, необхідно своєчасно чистити фільтр. Кожного тижня необхідно проводити їх перевірку. Почистити фільтр можна самостійно, відкривши кришку кондиціонера. Можна використовувати змінні фільтри, які утилізуються і замінюються новими. Пам'ятайте, що правильна експлуатація кондиціонера не тільки продовжить строк служби цього пристрою, але й збереже ваше здоров'я.

Купуючи кондиціонер, люди часто задають питання: чи можна отруїтися фреоном? Так от, токсичний фреон міститься тільки в дешевих кондиціонерах і може витекти тільки при пошкодженні пристрою. В нових кондиціонерах використовується більш безпечний для людського організму фреон.

Джерело: http://zdorovia.com.ua/cholovichezdorovya/15308yak-kondicioner-vplivae-na-zdorovya-mifi-i-pravda.htm

Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.