За що деякі користувачі ненавидять Apple? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 13.12.2015 12:00 · Розділ: Нові технології

Сьогодні компанія Apple займає лідируючі позиції на світовому ринку комп’ютерної та мобільної техніки. Мабуть, це найбільш відомий бренд з усіх існуючих. Однак переваги продукції від Apple не лише в популярності компанії. Більшість покупців цифрової техніки впевнені, що найкращий смартфон – це iPhone, найкращий планшет – iPad, а найкращий плейєр - iPod.


Техніка від компанії Apple приваблює покупців сучасним дизайном і новітніми функціональними можливостями, оперативною сервісною підтримкою та обслуговуванням. Крім того, сьогодні власники техніки від Apple мають унікальну можливість продати або обміняти свій гаджет на новий. Для цього потрібно перейти на сайт, на якому розміщена детальна інформація про роботу компанії.

Однак нещодавно оглядачі одного з видань не стали писати про своє захоплення цим брендом, а склали список речей, за які вони ненавидять всесвітньо відому компанію Apple.
1. Культ секретності. Керівництво Apple робить все можливе для того, щоб інформація про її нову продукцію не вийшла за межі компанії. Більш того, для цього встановлюються спеціальні замки, а деталі деяких проектів приховуються навіть від співробітників. Якщо стався витік інформації, то служба безпеки компанії вилучає у службовців мобільні телефони та комп'ютери, а в разі зникнення прототипу пристрою, поліцейські проводять обшук будинку підозрюваної особи.

2. Дивні дизайнерські рішення. В компанії працюють найкращі дизайнери, які здатні створити справді щось незвичайне. Але іноді вони можуть випустити мишку, яка заряджається знизу (в цей час нею неможливо користуватися) або горбатий чохол. Не можна не згадати про iPhone 6, в якому камера на декілька міліметрів виступає з корпуса. Саме тому смартфон не може нормально лежати на столі.

3. Неадекватні відповіді на критику. Коли компанія потрапляє від вогонь критики, керівництво вибирає один з трьох сценаріїв: ігнорує критику, доводить клієнтам, що вони не праві або обороняється. Наприклад, коли користувачі iPad почали скаржитися на те, що пристрій дуже швидко перегрівається, власник компанії почав розповідати про те, який красивий у нього дисплей.

4. Досить часто власники продукції Apple скаржаться на те, що кабелі для пристроїв рвуться або ламаються. З цим можна було б змиритися, якби кабелі не коштували так дорого. Крім того, компанія час від часу змінює конектор, щоб старі кабелі не підходили до нових пристроїв.

5. Особливість презентацій продукції від Apple. Кожного року ведучі презентацій сиплять епітетами, говорячи про те, що того чи іншого пристрою деталь «найкраща», «приголомшлива» або «неймовірна».

6. Слабка батарея, яка іноді не тримає заряд навіть до вечора. Також телефони від Apple виключаються на морозі, а це дуже дратує їх власників.

Джерело: http://www.macdigger.ru/macall/zhurnalisty-nazvali-10-veshhej-za-kotorye-nenavidyat-apple.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.