Негативних наслідків променевої терапії можна уникнути Автор: Lesly · Опубліковано: 02.09.2009 14:33 · Розділ: Медицина

Людям з раковими захворюваннями рекомендується випивати потрохи червоного вина перед проходженням променевої терапії. Як показали результати нещодавно проведеного дослідження, вживання в невеликих кількостях цього напою може значно знизити негативні наслідки радіо-опромінення.

"Можливість того, що вживання певних продуктів може знизити негативний вплив опромінення, безперечно є дуже важливим відкриттям", - розповідає доктор Габріела Маккія з Католицьго університету в Кампобассо, Італія.

Людству вже давно відомо, що певні складові вина здатні захищати від руйнівного впливу радіації. Серед цих компонентів в першу чергу називають поліфеноли та таніни (дубильні речовини).

В ході дослідження, Маккія та її колеги оцінювали потенційний захисний ефект вживання різної кількості вина, опитуючи та обстежуючи 348 жінок, які піддавалися променевій терапії після хірургічного лікування раку молочної залози.

Жінки, що випивали всього келих вина в день були під значно меншим ризиком розвитку побічних ефектів внаслідок опромінення. Ризик проникнення значної кількості токсичних речовин через шкіру в таких людей був на 75%нижчим, ніж в тих, хто взагалі не пив, встановили дослідники.

"Якщо виявиться, що вино може попередити отруєння радіоактивними речовинами, не впливаючи, при цьому, на ефективність протиракових заходів, то буде цілком можливим застосовувати його для уникнення серйозної побічної дії в пацієнтів з раковими діагнозами. Захисна дія вина, яку ми спостерігали тільки в жінок з раком молочної залози, повинна бути вивчена і на прикладі інших пацієнтів, чоловіків та жінок, з іншими видами ракових новоутворень, яким планується провести радіотерапію", - підсумувала вона.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу