В Києві ніяк не демонтують новорічну ялинку Автор: Lussilda · Опубліковано: 28.01.2009 04:56 · Розділ: Суспільство

В народі вже давно переказують одну байку: «Ну і дружина в мене нудна, щодня одне і теж: «Викинь ялинку, та викинь ялинку!». На дворі свято таке – 1 травня, а вона – викинь ялинку!»

Голова комісії з питань культури і туризму, депутат Київради від фракції БЮТ Олександр Бригинець вважає, що цього року новорічна ялинка на Майдані може простояти до Дня Святого Валентина, 8 березня, 1 травня або аж до Дня Києва.

Як повідомляє прес-служба депутата, Бригинець переконаний, що головну ялинку України досі не демонтували, бо в київській скарбниці не достатньо коштів.

«Зазвичай, після Хрещення, Новорічну ялинку на Хрещатику розбирають. Міська скарбниця порожня. Новорічні свята, по суті, кредитували окремі люди, організації, а не міський бюджет. Коли з ними розрахуються - невідомо. Але, схоже, поки Черновецький не заплатить, ялинка стоятиме на Майдані. Йдеться про суму близько 330 тисяч гривень. Всього ж на Новорічні свята було заплановано трохи більше мільйона гривень, а фактично виділено лише близько ста тисяч. Таким чином, КМДА заборгувала за Новий Рік більше 800 000 гривень. Свято пройшло. Залишилося похмілля, борги і… нерозібрана ялиночка, яка буде одних дивувати, інших радувати, а мені - нагадувати про економічну неспроможність київської влади», - заявляє Олександр Бригинець.

Схоже, київський мер Леонід Черновецький зовсім іншої думки. Заступник голови КМДА Віталій Журавський висловив позицію мерії: новорічну ялинку з Майдану Незалежності демонтують через декілька днів.

«Коли ми встановили каток, а ми його встановили за 650 тис. євро приватних коштів, і кияни задоволені - це один з кращих катків в Києві, які коли-небудь встановлювалися, - то багато людей, які були на відкритті, просили, щоб ялинка ще залишилася. Ми її залишили на певний період. Через пару днів ви її не побачите», - сказав він.

На питання, чи можливо, що ялинка залишається через фінансові проблеми, Журавський повідомив, що проблем з фінансуванням немає.

Нагадаємо, що ялинку на Майдані Незалежності планувалося демонтувати відразу після свята Хрещення, тобто 20 січня.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.