Українські інженери створили електротрактор Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 03.12.2015 19:32 · Розділ: Авто-мото

Як криза змушує українських інженерів вигадувати нові технології для землеробів? У гонитві за економією інженери створили трактор, що працює на батарейках. Як їздить це диво техніки, скільки грошей може заощадити трактор та які особливості конструкції він має?


Відповіді на всі ці питання дали одеські інженери та техніки, що працюють в науково-дослідницькому підприємстві. Своє нове творіння – трактор ХТЗ, вони представили на виставці, яка нещодавно пройшла в Харкові. Також в цьому заході брали участь спеціалісти, що розповіли, как получить права тракториста нового образца.

Ми вже звикли до того, що вітчизняні трактори їздять на солярі, бензині та скрапленому газі. Але такого дива сучасні аграрії ще не бачили. Ззовні цей трактор схожий на сучасний Т 25, але під капотом у нього замість дизельного знаходиться електричне серце. У полі трактор може працювати вісім годин без додаткової підзарядки. Інженери впевнені, що це справжній скарб для фермерів. Вони розповідають, що його головна перевага – це економія. Він в 10 разів економніший, ніж звичайні трактори, які працюють на українських полях. Такий трактор не потребує регулярного обслуговування. Єдине, що тут зношується – це підшипники. Значна кількість деталей, які є в звичайному тракторі, тут відсутні, тому в ньому не потрібно замінювати масло та свічки. Єдине, що підлягає заміні один раз в 100 тисяч мото годин - два підшипники на електродвигуні. Тобто це всього дві деталі з усієї машини.

Селяни, що побували на виставці, до сучасного ноу-хау ставляться досить скептично. Один з відвідувачів виставки зазначає, що українці ще не доросли до того рівня, щоб використовувати електротрактори, тому що вони ще не розібралися з електромашинам, в той час, як в інших країнах, це звична справа. Для більшості аграріїв це скоріше цікавинка, ніж техніка, яка заслуговує уваги. Можливо тому інженери ще не отримали жодного замовлення на свою інноваційну розробку.

Джерело: http://2plus2.ua/djedai/vid-elektrokariv-do-elektrotraktoriv-532272.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.