Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 03.12.2015 14:40 · Розділ: Освіта

Готуючись до перебування вашої дитина за кордоном, користуйтеся порадами, які допоможуть уберегти її від надзвичайних життєвих ситуацій. Навчання за кордоном – це мрія багатьох випускників та їхніх батьків. Звичайно ж, це не тільки додатковий досвід, але й нові можливості і дружні стосунки, які можуть кардинально вплинути на майбутнє. Поки ваша дитина переглядає яскраві брошури та сайти про навчання за кордоном, ви можете ознайомитися з корисними порадами, що стосуються її безпеки.


1. Обираючи навчальний заклад за кордоном, користуйтеся тільки перевіреними джерелами інформації. На сайті smapse.ru/catalog/country-2/type-4/ ви можете знайти інформацію про найкращі вузи Англії та Великобританії, а також ознайомитися з навчальними програмами, які вони пропонують іноземним студентам.

2. Ваша дитина в аеропорті чужої країни. Після перельоту хочеться сісти в перше-ліпше таксі і приїхати до місця призначення. В аеропортах існують спеціальні місця, де формується черга на поїздки в авторизованих таксі, тому краще скористатися їхніми послугами.

3. Коли ваша дитина перетне кордон, то потрапить до країни, де не діють наші закони. Порушивши їхні звичаї, вона не зможе виправдати себе тим, що не знала їхніх законів. Перед поїздкою рекомендується ознайомитися із правилами та звичаями країни, в якій вона планує знаходитися певний час.

4. Необхідно завжди перебувати в курсі подій, які відбуваються навколо вашої дитини. Наприклад, в багатьох країнах проходять бурхливі протести та демонстрації. В таких випадках треба читати новини, спілкуватися з місцевими жителями, які можуть дати більше інформації про події в країні.

5. Зверніть увагу на те, чи входить у вартість навчальної програми медична або туристична страховка. Зовсім не важливо, скільки часу буде тривати навчання – місяць чи пів року. Як правило, така страховка покриває затримку чи відміну рейсів і втрату чи крадіжку багажу. Необхідно зазначити, що така страховка не покриє травми, отримані в результаті туризму чи занять спортом або травми, отримані під впливом алкогольних напоїв чи наркотичних речовин. В дорозі можуть виникнути непередбачувані обставини, тому не варто економити на полісі. Подивіться, чи включатиме він транспортування, госпіталізацію та лікування в разі потреби.

6. Необхідно мати контакти посольства чи найближчого консульства. В разі непередбачуваних обставин ви можете звернутися туди за допомогою чи отримати інформацію про можливу небезпеку.

Джерело: http://osvita.ua/abroad/48661/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.