В Японії відкрився незвичайний дитячий садочок без даху Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 02.12.2015 10:59 · Розділ: Цікаві факти

Багатьом батькам знайома проблема, коли дитина відмовляється йти в дитячий садок. У справу йдуть вмовляння, обіцянки, заохочення, але все марно. Яким повинен бути дитячий садочок, в який би із задоволенням ходили всі діти? Японці знайшли відповідь на це питання. Архітектори спроектували такий дитячий садочок, про який можна тільки мріяти. Команда архітекторів створила місце, в якому діти відчувають максимум свободи. При цьому ризик травмуватися зводиться до мінімуму.


Побачивши цей дитячий садочок, ви зрозумієте, в чому його незвичайність. А в чому секрет цієї будівлі, ви зрозумієте, коли піде дощ. Дитячий садок знаходиться в префектурі Кумамото на півдні Японії. На перший погляд, ця будівля нічим не відрізняється від інших. Але всередині вона нагадує простору картинну галерею, а не місце для дитячих ігор.

Нічого зайвого, тільки білі стіни, для захисту яких використано декілька видов отбойной доски, що підкреслює індивідуальність приміщення та продовжує строк його експлуатації. Але коли ви піднімете голову, то побачите, що в приміщенні відсутній дах. Що ж буде, коли піде дощ? Відповідь проста – на підлозі з'явиться величезна калюжа. Архітектори, які займалися проектуванням дитячого садка, приклали всіх зусиль, щоб води набралося якомога більше. Ви собі навіть не уявляєте, як йому за це вдячні діти.

Замість того, щоб тримати дітей в задушливих ігрових кімнатах, як це прийнято в більшості дитячих садках, вихователі дозволяють їм плескатися в воді. Цікаво, що зимою ця величезна калюжа перетворюється на чудовий каток, на якому діти катаються з превеликим задоволенням. І все це, не виходячи за межі дитячого садка!

Подивіться навкруг. Скільки в приміщення вільного місця та світла! Архітектори спеціально залишили вільний простір, щоб дати волю фантазіям вихователів. Сьогодні тут вони можуть створити куточок для ігор, а восени через великі вікна можна споглядати прекрасний пейзаж. Що тут скажеш? Творці постаралися на славу. Сподіваємося, що подібні дитячі садки з'являться і в наших краях.

Джерело: http://pumbr.ru/pochemu-etot-detskij-sad-takoj-neobychnyj/

Інші новини розділу