Google отримав патент на свій новий винахід - нові окуляри Google Glass у вигляді гнучкого монокля Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 01.12.2015 12:11 · Розділ: Нові технології

Наприкінці листопада Патентне бюро США схвалило заявку компанії Google на новий електронний пристрій. Він схожий на Google Glass, але виглядає як монокль, що представляє собою лінзу з однією дужкою.

Про це повідомило видання Patent Yogi. Подібні новини від Google та Alphabet не раз повідомляли на fincentral.com. Патентне агентство США розмістило детальний опис пристрою на своєму офіційному сайті. Нагадуємо, що компанія подала заявку в 2012 році, але схвалення видачі патенту відбулося лише в кінці листопада 2015 року.

Особливість нового пристрою в тому, що він має дужку, яка змінює форму в трьох точках: біля скроні, за вухом і на потилиці. Дані вводяться в окуляри за допомогою тачскріна і тачкнопок, які розміщені на обідку окулярів. На екрані зображається певна інформація, якою також можна керувати за допомогою кнопок. Одна кнопка використовується для включення і виключення даного пристрою, а за допомогою другої створюються знімки.

Дужка зроблена з термостатичного еластомеру, що дає можливість змінювати її форму і одночасно служити, як тачскрін з декількома кнопками. Дужка складається з декількох частин. Завдяки цьому її можна продовжувати чи скорочувати.

Так само можна змінювати розташування дисплею. Наприклад, він може знаходитися на лінії погляду, що дозволяє поєднувати відео, відображене системою, і навколишній світ. Ще один варіант – дисплей не перекриває область зору користувача і той може дивитися повідомлення тоді, коли йому це потрібно.

Як відомо, на початку цього року представники компанії Google заявили про перезавантаження проекту Google Glass. Для цього було декілька серйозних причин. Наприклад, багато користувачів критикували винахід за малий час роботи батареї, а також за те, що їх власники використовують їх для таємної зйомки людей. Пізніше у ЗМІ з'явилося повідомлення, що компанія буде займатися розробкою нового продукту, орієнтованого на вузькоспеціалізовану професійну аудиторію. Зараз розробляється декілька нових гаджетів. До того ж, вони не мають звичного для Google Glass дисплея. Компанія ще не повідомляла про свої нові винаходи.

Джерело: https://tjournal.ru/p/google-glass-new-patent

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.