Як зустріти 2016 рік? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 01.12.2015 11:22 · Розділ: Новорічні новини

Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.

Як провести 2015 рік?

Перед початком святкування необхідно правильно провести старий рік і подякувати йому за все хороше, що він приніс. Згадайте всі яскраві моменти, які були у вашому житті, а про погані події постарайтесь забути. Не тримайте зла, зустріньте Новий рік з чистою душею і звільніть місце для яскравих вражень.

Як зустріти 2016 рік?

Новий рік – це традиційне сімейне свято, тому його необхідно зустрічати в сімейному колі. Це не означає, що ви мусите позбавити себе гучних гулянок і веселих компаній. Головне, щоб Новий рік ви зустріли з людьми, з якими вам комфортно і затишно. Символ цього року - мавпа. Це активна і життєрадісна тварина, яка полюбляє розваги і вільний простір. Тому свято повинно залишити вам лише яскраві емоції і позитивні згадки.

club.tk-furnitura.com.ua рекомендує:

Для декорування приміщення, в якому ви плануєте зустріти 2016 рік, можна використовувати будь-які різноманітні статуетки, сувеніри, вази, картини. Ви можете створити будь-які прикраси своїми руками. Для цього на club.tk-furnitura.com.ua можна придбати спеціальні заготовки, а також товари для шиття та рукоділля.

Родзинкою новорічного столу можуть стати тарілки з золотистою облямівкою. Щоб закликати в свій щастя і удачу, доповніть інтер'єр картинами чи фотографіями, на яких буде красуватися мавпа. Перед тим, як прикрасити будинок, необхідно його добре прибрати, адже мавпа любить порядок і бездоганну чистоту.

Що подарувати на Новий рік?

Обираючи подарунок своїм рідним та друзям, ми часто купуємо сувеніри. Дійсно, можна подарувати красиві статуетки, зроблені з тканини чи соломи. На новорічних ярмарках народні умільці пропонують безліч варіантів сувенірів у вигляді мавпи. Якщо ви зробите такий подарунок близькій людині, то подаруєте їй благополуччя, щастя і удачу.

Що треба ставити на новорічний стіл?

Мавпа полюбляє їсти, тому святковий стіл повинен ломитися від всіляких страв і частувань. Єдине, про що не слід забувати, це свіжі фрукти. На столі обов'язково повинні бути банани, ананаси та свіжа зелень. Що стосується алкогольних напоїв, то мавпа віддає перевагу різноманітним коктейлям, вину та шампанському. Що стосується декору столу, то тут слід вибирати червоні і зелені відтінки.

Підходьте до організації свята з гарним настроєм. Чітко все сплануйте та продумайте деталі, тому що святкова та чарівна ніч буває тільки раз на рік.

Джерело: http://namenu.ru/b902/Kak_nuzhno_vstrechatq_Novyj_god_2016

Інші новини розділу