Найбільш рідкісні та незвичайні професії в світі Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 28.11.2015 12:03 · Розділ: Життя

Уявіть собі, в світі налічується близько 70 тисяч професій. І звідки їх стільки взялось, якщо в звичайній газеті з оголошеннями не знайдеться навіть однієї сотні. Ми звикли до більш звичайних професій, таких як кухар чи бухгалтер на http://lev-cons.ru/. Але існують рідкісні професії, про існування яких ви навіть не здогадувалися.


1. Професійний крутильник сигар. Цю професію можна здобути тільки на Кубі. І це не дивно, адже Куба – це батьківщина сигар. Цікаво, щоб стати торседоросом (так називають професіонала в цій справі), необхідно вчитися аж 10 років!
2. В Китаї є така професія, як туалетний гід. За спеціальну плату людина не тільки підкаже, де знаходиться туалет, а і проведе до нього.
3. Виробники презервативів наймають людей, які за спеціальну плату випробовують гумові вироби. Такі обов’язки досить приємні. Необхідно тестувати презервативи, розповідаючи про свої відчуття, а також давати рекомендації щодо їх вдосконалення.
4. Якщо вже ми згадали про випробувачів презервативів, то варто відмітити таку професію, як професійний тестер повій. Вона поширена в країнах, де дозволена проституція.
5. Виробники меблів наймають робітників, в обов’язки яких входить підтримання зразків в нормальному стані. Після відвідування меблевого магазину покупцями вони повинні збивати на вирівнювати подушки.
6. Як відомо, мурашки використовуються в медицині. Виловити їх може тільки справжній професіонал, який знає їх анатомію. Ловець мурах вибирає найкращих та найвитриваліших і саджає їх в свій штучний мурашник.
7. Ще одна не дуже приємна професія – прибиральник трупів з шосе. Головне, самому не потрапити під колеса автомобілів та не додати роботи своїм колегам.
8. На полюсних станціях працюють люди, які перевертають пінгвінів, що не можуть зробити це самостійно. Виявляється, ця професія досить затребувана.
9. Черговик - професія, суть якої в тому, щоб стояти в черзі за когось іншого.
10. Найманий родич. Людина виконує роль родича та ходить з вами на зустрічі.
11. Одна з найцікавіших професій – нюхатель пахв. Вони працюють на підприємствах, які виготовляють дезодоранти.
12. Тестер водних гірок – найвеселіша професія в цьому списку, адже людина, яка займається їх випробуванням, цілий день катається на гірках, перевіряючи їх на міцність та комфорт.
Всі ці професії мають право на існування, а деякі з них користуються попитом на ринку праці.

Джерело: http://facti.info/ljudina/22586-najbilsh-ridkisni-i-nezvichajni-profesii-v-sviti.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.