10 речей, які ви повинні зробити, поки молоді Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 26.11.2015 13:48 · Розділ: Суспільство

Поняття молодості настільки відносне, що часто важко зрозуміти, скільки людині років: 35 чи 45, адже вік – це стан душі та розуму. Ваш вигляд, психічний, емоційний та фізичний стан залежить від того, наскільки молодим ви себе почуваєте. Часто можна почути, що молодою називають 50-річну людину. Отже, від того, як ви ставитесь до себе залежить, як будуть відноситися до вас інші люди.


Життя минає дуже швидко, тому є багато речей, які потрібно зробити, поки ми ще молоді. Адже чим більше ви встигнете, тим більше будете цінувати своє життя, отримуватимете від нього насолоду та задоволення.

1. Ніколи не забувайте про себе. Ніхто не буде так піклуватися про вас, як ви самі.

2. Думайте про своє майбутнє. Контролюйте свої дії, щоб потім не довелось жалкувати.

3. Знайдіть справу, яка припаде вам до душі і починайте освоювати її. Освіта відіграє важливу роль в житті людини. Виберіть вуз, в якому можна отримати бажану професію. Дистанційна освіта робить навчання в престижних вузах доступним для всіх бажаючих. Вот этот сайт - найкраще цьому підтвердження.

4. Звичайно, завжди хочеться заробляти більше. Але не варто працювати занадто багато. Необхідно знайти час для речей, якими ви захоплюєтесь. Пам'ятайте, що життя складається з дрібниць, тому варто на все звертати свою увагу.

5. Не забувайте проводити час на свіжому повітрі і насолоджуватися тим, що дарує нам природа. Не позбавляйте себе цих чудових моментів.

6. Ніколи не переймайтеся тим, що думають про вас інші. Кожна людина унікальна і неповторна, тому ви ніколи не зможете стати хорошим для всіх.

7. Позитивні думки – це перший крок до успіху, тому стежте за тим, що ви думаєте й говорите. Уникайте негативних емоцій, неприємностей, а також людей, які можуть зробити ваше життя поганим. Відпустіть своє погане минуле, яке тягне вас вниз і не дає розвиватися. Оточіть себе успішними людьми.

8. Більше мандруйте. Подорожі відкриють вам нові можливості, ви познайомитесь з цікавими людьми, які можуть відіграти важливу роль у вашому житті. Не відкладайте подорож, про яку ви так довго мріяли, адже прийде час, коли ви створите сім'ю, у вас народиться дитина. Навряд чи тоді вам вдасться здійснити цю мрію.

9. Цінуйте своїх батьків. Ми починаємо нормально сприймати своїх батьків вже у зрілому віці. Дуже важливо показувати їм свою любов. Знаходьте час для того, щоб вислухати їх.

10. Навчіться бути вдячними. Ви відразу побачите, як зміниться світ навколо.

Джерело: http://www.parta.com.ua/ukr/articles/interesting_edu/472/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.