10 корисних сайтів та додатків для сучасних студентів Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 23.11.2015 16:24 · Розділ: Нові технології

Важко сказати, чи легко бути студентом в умовах стрімкого розвитку комп'ютерних технологій. З одного боку, соціальні мережі, ігри, чати відволікають від навчання і повсякденних справ, а з другого – сьогодні створена велика кількість програм, які полегшують процес навчання.


Представляємо найбільш корисніші інтернет сервіси для сучасних студентів.
1. Wakerupper – це спеціальний сервіс для тих, на кого не діє будильник. На веб-сайті ви замовляєте телефонний дзвінок, який нагадає про важливу подію, наприклад, про екзамен або лекцію, яку краще не пропускати. Також можна замовити текстове повідомлення з нагадуванням.

2. Konstruktor.com – портал для творчих і активних людей, які мріють працювати в команді, реалізовувати свої ідеї та самостійно керувати часом. Приєднуйтесь до спільноти креативних людей з усієї планети!

3. Lighthead – додаток, який не дає «заснути» комп'ютеру та відключитись монітору під час читання навчальної літератури. Слід зазначити, що такий додаток підтримується тільки MacOS.

4. Self-control – додаток, що блокує відволікаючі сайти. Ви не можете перевірити повідомлення у Facebook, тому ви змушені продовжувати роботу.

5. Focusbar. Цей додаток нагадує, чим ви повинні займатися в даний момент. Як тільки ви відволікаєтесь, він зразу ж нагадає вам про роботу.

6. Додаток Positive punishment дарує вам красиву картинку за кожні 100 слів, які ви надрукуєте. Якщо ж ви не надрукували потрібну кількість слів за встановлений час, Negative reinforcement надішле вам страшну картинку.

7. Another writing app – додаток, який не дозволить побачити тест, який ви вже надрукували до тих пір, поки ви не наберете встановлену норму. Це відволікає від раніше написаного і дає можливість зосередитись на роботі.

8. Hemingway editor - додаток, який допомагає вивчати англійську мову. Він виправляє помилки і пропонує правильний варіант.

9. Squirt - додаток для швидкого читання великих текстів. Встановивши швидкість читання, можна проглянути великий об'єм матеріалу.

10. Final grade calculator підраховує вашу оцінку в кінці семестру. З його допомогою можна визначити, на чому потрібно сконцентрувати свою увагу.

Джерело: http://cikavosti.com/11-krashih-saitiv-i-dodatkiv-dlia-stydentiv/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.