Розроблена розумна майка, яка запобігає викривленню хребта Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 20.11.2015 14:32 · Розділ: Краса і здоров'я

Сучасна людина рідко може похвалитися відмінним здоров'ям. В століття високих технологій вже нікого не дивують проблеми з очима і хребтом. Не можна не згадати і про участь батьків у створенні таких проблем. Адже хто сьогодні не хоче придбати для своєї дитини новенький планшет чи ноутбук. На жаль, викривлення хребта – це не лише косметичний недолік, а щось набагато серйозніше. Особливо це стосується тих людей, хто проводить багато часу за комп'ютером. Сидячи перед телевізором або монітором, ми не помічаємо, що сидимо неправильно. І лише з віком, коли починає нестерпно боліти спина, ми розуміємо, які наслідки можуть бути від викривленого хребта.

Нещодавно вчені представили свій новий винахід – розумну майку TruPosture. Розробники майки повідомляють, що її можна купити за 99 доларів на сайті Indiegogo. Сьогодні покупка діагностичних медичних пристроїв в інтернет магазині стала досить популярною серед користувачів Інтернету – смотрите здесь. Майка виготовлена зі спеціального еластичного матеріалу, що дихає. У виріб вбудовані нанодатчики, які відстежують положення хребта. Вони повідомляють користувача про те, що він має проблеми з поставою за допомогою мобільного додатку. Слід зазначити, що це відбувається в режимі реального часу. До того ж, в проблемній частині тіла відчувається легка вібрація, що допомагає вчасно схаменутися.

Розумна майка обладнана бездротовим зв'язком Bluetooth. Дані передаються на пристрій, який працює на базі Android, Windows або iOS. Завдяки фірмовому додатку людина може оцінити стан свого хребта і відстежувати зміни, які з ним відбуваються на протязі визначеного часу. Розробники розумної майки впевнені, що такий винахід привчить багатьох людей тримати спину рівно, а це позбавить їх від серйозних проблем з хребтом. До того ж, майка представлена в різних кольорах. Її можуть одягати жінки і чоловіки різного віку.

Джерело: http://cikavosti.com/rozumna-mayka-dlya-korektsiyi-postavi-7-foto-video/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.