Вчені виявили, що буряковий сік робить людину сильнішою без тренувань Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 19.11.2015 12:14 · Розділ: Краса і здоров'я

В результаті нещодавно проведеного дослідження було з'ясовано, що сік з червоного буряка здатний підвищити працездатність м'язів аж на 13 %! Тому тепер, щоб стати сильними, не обов'язково кожного ранку їсти кашу. Досить буде випити склянку свіжого бурякового соку.


Для початку вчені хотіли з'ясувати, чи може буряковий сік покращити роботу серцевого м'яза. Результат був такий: у спортсменів, які систематично вживали цей чудодійний сік, значно підвищилася сила м'язів. Такого результату можна досягти лише за допомогою довгих тренувань в тренажерному залі. Ще один вихід – це покупка препаратів спортивної фармакології по ссылке.

Вчені зареєстрували збільшення потужності м'язів через 2 години після вживання соку з буряка. Звичайно, це зовсім не означає, що потрібно тоннами їсти буряки для того, щоб наростити м'язи. Однак, якщо ви додасте в свій раціон склянку бурякового соку, то безсумнівно укріпите своє здоров'я.

Слід зазначити, що автори проведеного дослідження шукають спосіб поліпшити роботу м'язів у людей старшого віку. Як відомо, літні люди з роками втрачають м'язову масу. Регулярно вживаючи сік з буряка, вони можуть не тільки підтримувати свій організм в тонусі, а і поліпшити стан м'язів. До того ж, буряковий сік зовсім не має побічних ефектів, а це дуже важливо як для людей похилого віку, так і для спортсменів, меню яких досить обмежене. Якщо цей напій виявився таким ефективним, то чому б не спробувати?

Завдяки чому буряковий сік так працює в людському організмі? Як з'ясувалося, в ньому містяться нітратні солі, які після попадання в організм перетворюються в оксид азоту. А це не тільки стимулює роботу м'язів, а й покращує стан серця.

Крім буряка, ці речовини також місяться в шпинаті, руколі та селері. Але це не означає, що ви можете пити сік і не ходити на тренування. Адже тільки комплексна робота над собою може дати бажані результати.

Джерело: http://cikavosti.com/tsey-sik-zrobit-vas-silnishim-bez-trenuvan/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.