Компанія Andrew Winch Designs представила проект повітряного судна з майбутнього Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 19.11.2015 11:09 · Розділ: Нові технології

Лондонська компанія Andrew Winch Designs працює над реалізацією нового проекту, а саме над розробкою та вдосконаленням повітряного судна Halo. Вона являється відомим виробником розкішних яхт та дорогих приватних літаків. Як зазначають представники компанії, його розмір такий же, як площа чотирьох футбольних полів. Повітряне судно призначене для олігархів, які втомилися від земних розваг та хочуть якимось чином урізноманітнити свою відпустку. Необхідно відмітити, що прототип такого повітряного судна з'явився в небі декілька років тому. Тоді його довжина становила 811 метрів.


Що представляє собою новий повітряний корабель Halo? Його розробники зазначають, що будь-яка людина, що наважиться вкласти гроші в реалізацію цього масштабного проекту, буде мати масу привілеїв. Повітряне судно з майбутнього настільки велике, що в ньому може поміститися двадцять спальних кімнат, просторий кінотеатр, зал для ділових зустрічей, а також бальний зал. Вертольоти, яхти, автомобілі, мотоцикли та все, що знадобиться під час подорожі, буде знаходитися у вантажному відсіку. Для пасажирів, які люблять займатися дайвінгом або просто захочуть скупатися десь в океані, облаштований спеціальний острівець, який спускається вниз з нижньої частини судна.

Висота, на яку може підніматися корабель, становить 4 кілометри. Пасажири мають змогу насолоджуватися краєвидами, що відкриваються над містами, горами та морями. При цьому, він може опускатися як на сушу, так і на воду. Судно виготовлене з надлегких матеріалів, що значно покращує його аеродинамічні характеристики. Витрата палива буде досить незначною. Судно з майбутнього може пролетіти приблизно 10 тисяч кілометрів, розвиваючи швидкість до 200 км/год.

Що стосується інтер'єру всередині судна, то він він буде відповідати всім потребам клієнтів. На думку розробників проекту, повітряний корабель Halo змусить людей подивитися по-іншому на життя та світ в цілому. Компанія шукає клієнтів, які допоможуть реалізувати задумане. Це буде новий крок в сфері створення нетрадиційних видів авіатранспорту. Нещодавно компанія Etihad з Абу-Дабі представила публіці літак з трикімнатним люксом, аналогів якому немає ніде в світі.

Джерело: http://cikavosti.com/povitryaniy-korabel-maybutnogo-dlya-oligarhiv/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.