Як правильно вибрати кросівки для бігу? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 19.11.2015 10:18 · Розділ: Спорт

Під час бігу наші ступні приймають на себе навантаження, які у кілька разів перевищують масу тіла. Але крім природної амортизації, яку вони виконують, зменшуючи навантаження, існує спеціальне взуття, яке робить біг комфортним та безпечним.

abshop.com.ua
abshop.com.ua


Як правильно вибрати кросівки для бігу? В умовах, коли виробники пропонують широкий асортимент спортивного взуття, людині складно визначити, чим одні кросівки відрізняються від інших. Чи варто купувати кросівки у фірмовому магазині, якщо є можливість вибрати не менш якісний товар в інтернет магазинах, серед яких можна виділити abshop.com.ua, що пропонує стильне взуття і аксесуари.

Насправді, все не так складно, як здається на перший погляд. Звичайно, біг – це велике навантаження на весь організм, тому якщо занадто довго бігати по твердому покриттю в звичайних кросівках, не призначених для бігу, то можна мати проблеми зі здоров'ям. Як мінімум, це звичайні мозолі, але можуть бути і серйозні вивихи.

Існує декілька параметрів, за якими вибирають бігове взуття.
1. Кросівки для бігу повинні бути легкими. Чим менше вони важать, тим краще і зручніше займатися спортом.
2. Спортивне взуття повинне забезпечувати хорошу амортизацію під час бігу. При натисненні на внутрішню поверхню кросівка, вона повинна пружинити.
3. Для бігу більше підходять кросівки з рельєфною підошвою. Під час бігу така підошва не дасть посковзнутися і впасти.
4. Під час бігу на стопи припадає найбільше навантаження. Необхідно рівномірно розподілити його, щоб запобігти плоскостопості. Не завадить хороший супінатор.
5. Високі кросівки краще фіксують суглоб, на який припадає основне навантаження.
6. Взуття краще міряти ввечері, коли нога трохи набрякне.

Пам'ятайте, що висока вартість взуття не завжди відповідає його якості. З другого боку, за дуже маленькі гроші не можна отримати якісний товар. Головне – правильно вибрати взуття для бігу, щоб потім не довелось пошкодувати про зроблений вибір.

Джерело: http://cikavosti.com/kak-vyibrat-krossovki-dlya-bega/

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.