Що відбувається з людиною при довгій відсутності сексу? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 18.11.2015 14:00 · Розділ: Краса і здоров'я

Більшість людей не уявляє свого життя без сексу, вважаючи його не тільки прекрасним доказом любові, а й чудодійним способом для гарного настрою та панацеєю від безлічі хвороб. Але сексуальне життя часто страждає від розриву відносин, довгих відряджень, роботи на багатьох інших причин.


Статеве утримання може позначитись не тільки на чистоті вашого простирадла. Перш за все, страждає ваша психіка і здоров'я. Проблеми інтимного характеру вам допоможуть вирішити на http://androcentr.kiev.ua/ginekolog.htm. Що ж чекає організм при тривалій відсутності сексу?

1. Ви будете погано справлятися зі стресовими ситуаціями. Як з'ясувалося, для нормальної роботи нервової системи потрібно займатися сексом хоча б раз на два тижні. Ендорфіни і окситоцин, що виробляються під час сексу, відповідають за емоційний стан людини і допомагають їй бути більш спокійною.

2. Може постраждати ваш імунітет. Вченими було встановлено, що відсутність сексу призведе до зменшення контакту з мікробами. На перший погляд, це гарна новина. Але насправді людина позбавляє себе від позитивної сторони сексу – вироблення імунітету.

3. Гарна новина! Відсутність сексу значно скорочує ризик підхопити інфекцію сечостатевих шляхів. Нещодавно американські медики опублікували результат свого дослідження в одному з журналів сімейної медицини. Вони встановили, що під час сексу бактерії з піхви потрапляють в сечовипускальний канал, а це може викликати інфекцію. Тому саме його відсутність може вберегти від цієї неприємної проблеми.

4. Тепер поговоримо про психологічну сторону питання. Відсутність сексу може негативно вплинути на ваші стосунки з партнером. Експерти запевняють, що насамперед страждає самооцінка людини, а це призводить до зниження рівня окситоцину та інших гормонів, які відповідають за взаємну прихильність. До того ж, ви ризикуєте втратити партнера, який буде шукати задоволення своїх сексуальних потреб на стороні.

5. Нещодавно було проведене ще одне цікаве дослідження, результати якого неабияк здивували публіку. Жінка, партнер якої використовує презерватив, відчуває себе так само сумно, як і та, яка не займається сексом довгий час. Виявляється, що сперма включає в себе мелатонін, серотонін та окситоцин, що поліпшують настрій. Цікаво, що жінки, які утримуються від сексу, довше і частіше переживають депресії.

Джерело: http://cikavosti.com/sho-vidbyvayetsia-pri-dovgomy-vidsytnosti-seksy/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.