Космічний аеростат для туристів буде запущений в 2017 році Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 18.11.2015 12:56 · Розділ: Нові технології

Представники американської компанії World View заявили, що в 2016 році буде збудований повноцінний комерційний аеростат, на якому вже в 2017 році туристи зможуть піднятися на висоту більше 30 км.


Пристрій, який дозволяє підніматися на таку висоту, став «новим словом» в галузі авіабудування. Правда, за таку мандрівку туристам доведеться заплатити близько 75 тисяч доларів. Якісне туристичне спорядження та термобілизна – ось що потрібно справжньому мандрівнику! Незважаючи на таку суму, є багато бажаючих побачити з космосу чудові світанки та красу планети. Сонце та зірки на такій відстані виглядають зовсім інакше, ніж ми звикли їх бачити з Землі. Подорож на новому апараті все ж дешевша, ніж на ракеті, до того ж, насолоджуватися красою космосу не заважатиме рев турбін.

Планується, що аеростат буде розрахований на шістьох пасажирів та двох членів екіпажу. Вони піднімуться на висоту 32 км над Землею, де капсула буде знаходитися приблизно дві години. Капсула буде достатньо просторою. Для любителів селфі в ній передбачений доступ в інтернет, а також невеличкий бар з різними коктейлями. Пасажири зможуть розслабитись, сидячи в м'якому кріслі, та насолоджуватися космічними краєвидами.

Нагадуємо, що нещодавно в США пройшов випробування перший у світі космічний аеростат для туристів. Тоді представники компанії зробили офіційну заяву про те, що випробування зі зменшеною моделлю аеростата пройшли успішно і виправдали надії розробників. Пристрій піднявся на висоту 37 км та показав себе з найкращого боку. Генеральний директор компанії World View розказав, що аеростат побив світовий рекорд по висоті польоту для аналогічних пристроїв.

Як стало відомо, розмір зменшеного пристрою складає близько 10 % від повноцінного аеростату. Не дивлячись на це, представники компанії впевнені, що нова модель покаже найкращі результати. Виконавчий директор World View заявив, що це перший крок в освоєнні нових повітряних технологій. Він висловив надію, що вже в найближчому майбутньому всі бажаючі зможуть здійснити унікальну мандрівку просторами космосу навколо Землі.

Інженери, які брали участь у випробуваннях прототипу космічного аеростату, розповіли, що зменшена модель провела на межі земної атмосфери більше п'яти годин, після чого м'яко приземлилась завдяки невеликому парашуту. Вони впевнені, що вже зовсім скоро космічний туризм стане популярним заняттям серед заможних громадян.

Джерело: http://cikavosti.com/stvoreniy-i-viprobuvaniy-kosmichniy-aerostat-dlya-turistiv/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.