Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 18.11.2015 11:46 · Розділ: Кіно

Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


Нещодавно компанія представила більш удосконалену модель легендарних кросівок Nike MAG. Виробники взуття використовують сучасні технології, матеріали для виробництва взуття та якісний клей наирит для кожи. Так от, компанія продемонструвала робочий варіант Nike MAG. Першим, хто випробував на собі кросівки, став актор Майкл Джей Фокс. Головний герой фільму «Назад в майбутнє 2» був у захваті від нової моделі кросівок. Крім того, що в них є підсвітка, вони мають ще й автоматичну шнурівку, як у фільмі. Нагадуємо, що події в кіно-трилогії відбуваються саме в 2015 році. Це одна з головних причин, чому випуск кросівок був запланований саме на цей час.

Розробником кросівок став віце-президент компанії Nike. Як стало відомо, він надіслав листа відомому актору та відправив йому пару кросівок. Той приміряв зіркове взуття та висловив своє захоплення ним. Кросівки обладнані трьома кнопками для затягування, послаблення шнурків та вмикання підсвічування, яке, як відомо, вбудоване у взуття. Публіку цікавить питання, коли їх можна буде придбати? Представники компанії Nike запевняють, що вже весною наступного року кросівки надійдуть у продаж.

Джерело: http://cikavosti.com/fantastichni-krosivki-nike-mag-vse-j-taki-isnyut-3-foto-video/

Інші новини розділу