Встановлено ідеальний вік для створення сім'ї Автор: Вікторія · Опубліковано: 02.09.2009 15:41 · Розділ: Суспільство

Група вчених з Техаського університету на чолі з соціологом Норвалом Гленном прийшла до висновку, що одружуватися краще у віці від 23 до 27 років. В опитуванні, проведеному науковцями, прийняли участь 1503 юнаки та дівчата, що досягли повноліття. Деякі з них вже були в шлюбі, а інші вже навіть встигли розлучитися. Їм ставили різні питання про одруження, розлучення, співжиття та виховання дітей. 88% опитаних вважають, що одружуватися треба один раз і на все життя.

"Для того, щоб визначити ступінь задоволеності сімейним життям і успішність шлюбу, отримані відповіді були підраховані згідно статистичного індексу з урахуванням того, скільки вже триває шлюб опитуваних і в якому віці вони одружилися", - розповідає Гленн.

У результаті дослідження з'ясувалося, що ранні шлюби частіше закінчуються розлученням. Вчені пояснюють це тим, що в юному віці молодята часто не усвідомлюють той тягар відповідальності, який опиняється у них на плечах з моменту одруження. Тому, коли багато-хто з них стикається з суворою дійсністю сімейного життя, це призводить до численних сварок і, згодом, до розірвання шлюбу. З "пізніми" сім'ями ситуація трохи краща. Проте, вчені вважають, що зрілим людям часом буває дуже складно звикнути один до одного, що позначається на міцності шлюбних пут.

"Якщо вам за 30, то нічого страшного в цьому немає, - говорить Норвал Гленн. - Зазвичай у тих, хто одружується в більш пізньому віці шлюб триває довше. Це обумовлюється тим, що такі люди, вирішивши створити сім'ю, більш ретельно підходять до вибору супутника життя".

Ознайомившись з отриманими результатами, вчені прийшли до висновку, що ідеальний вік для створення сім'ї коливається в межах 23-27 років. Однак деякі вчені стурбовані - молоді люди, схвильовані тим, що, якщо вони не встигнуть одружитися до 27 років, то сімейне життя в них не складеться, стрімголов кинуться вибирати собі майбутніх дружин і чоловіків. "Проте, не слід брати результати дослідження собі за правило. Якщо, наприклад, у вас гарні відносини і ви хочете одружитися, то не слід затягувати з цим", - говорять вчені.

Джерело almater.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.