Британські і австралійські ЗМІ обурені "занадто опущеною жіночою рукою на спині принца Чарльза" Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.11.2015 15:14 · Розділ: Події у світі

Британські ЗМІ обурені тим, що сталося на зустрічі 66-літнього принца Чарльза з генеральним директором The Prince's Charities Australia Джанін Кірк, яка нещодавно відбулася в Австралії. The Prince's Charities Australia вже багато років займається благочинними ініціативами нащадка британського престолу на території Австралії.


Як стало відомо, на одному з офіційних прийомів Джанін Кірк обійняла Чарльза, поклавши свою руку на його спину трохи нижче пояса. Вже на наступний день це фото з'явилося на перших шпальтах відомих австралійських видань. Жест Кірк був названий «рукою допомоги». Одна із газет прокоментувала ситуацію так: «жест нахабний, але принц Чарльз був не проти». The Daily Telegraph вийшла з надписом «Його королівське заднічество». Британські ЗМІ також звернули увагу на цей знімок. Сама винуватиця скандалу пояснила, що вона не торкалась принца, а лише направляла його.

Багато видань звинувачували Джанін Кірк в тому, що вона порушила неофіційний протокол, який забороняє торкатися до членів королівської сім'ї. Це вже не перший скандал, що пов'язаний з порушенням даного положення протоколу. В 2014 році в ЗМІ з'явився знімок, на якому видно, як відомий баскетболіст Леброн Джеймс поклав руку на плече невістки принца Чарльза Кейт Мідлтон. Тоді його дії були названі «неприйнятними». Що стосується самого принца Чарльза, то за останні дні це вже не перша фотографія, яка викликала інтерес у публіки. На початку листопада по інтернеті розійшовся його знімок зі своєю дружиною, на якому вона тримала раритетний ніж.

Джерело: https://tjournal.ru/p/prince-charles-bottom

Інші новини розділу