Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на дні ставка за допомогою карти Google Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.11.2015 13:42 · Розділ: Кримінал

Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на супутниковому знімку карти Google. Дев'ять років тому 72-річний американець зі штату Мічиган поїхав на своєму автомобілі на зустріч із друзями і не повернувся додому. Нещодавно його останки були виявлені в автомобілі на дні одного з місцевих ставків. Обриси автомобіля побачили на знімку карти Google.


Автомобіль на дні водойми помітив житель містечка Байрон Тауншіп, який проживає недалеко від місця трагедії. Він дуже здивувався, коли побачив на карті щось схоже на автомобіль. Невеликий ставок був дуже каламутним, тому рідко хто приходив сюди. Брайан Хаусман подзвонив в поліцейський відділок і повідомив про свою знахідку. Прибувши на місце події, поліцейські витягли автомобіль зі ставка. В ньому були знайдені останки чоловіка, які належали 72-річному Девіду Лі Нільсу, який зник ще у 2006 році.

Рідні бачили його останній раз 11 жовтня 2006 року, коли він їхав зустрітися зі своїми друзями в місцевий бар. Вони розповідають, що чоловік страждав на депресію. Прийомний син Нільса заявив, що вони щасливі, тому що закінчився пошук, який тривав довгі дев'ять років.

Як стало відомо, ставок, в якому було знайдено чоловіка, знаходився недалеко від місця, де останній раз рідні бачили Девіда Нільса. Його немає на схемах Google, але на детальних знімках з супутника можна побачити невелику світлу плямку, де затонув автомобіль. Це не перший випадок, коли за допомогою карти Google знаходять тіло мертвої людини.

Джерело: https://tjournal.ru/p/google-maps-body-found

Інші новини розділу